Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tutku ve kıskançlık

Kaçak aşıklar, annelerinin soğuk ve reddedici olduğunu anımsamaktadırlar. Diğer insanları dürüst ve güvenilir olmamakla suçlarlar (insanlar, masum oldukları kanıtlanıncaya kadar suçludurlar). Kendin lerine güven eksiklikleri vardır; özellikle de sosyal ortamlarda. Duygularına uzaktırlar ve onları ifade edemezler. Rasgele cinsel ilişkiyi onaylarlar ve içinde duygusallık olmayan seksten hoşlanırlar, ilişkilerinde bir sorun yaşandığında, başka insanlardan destek almazlar: sorunları nı unutmaya çalışırlar.

Endişeli aşıklar, babalarınının adil olmadığını anımsarlar. Yaşamları üzerinde çok az denetimleri olduğunu düşünürler ve başka insanları anlamakta ve ne yapacaklarını kestirmekte zorlanırlar. Sevdikleri insanlara yapışır, sürekli bir reddedilme korkusu duyar ve sevdikleri insanın bağımsız olmasından hoşlanmazlar. Gerilimleri ve öfkeleri ile gururlanırlar ama karşılarındaki insanlar öfkeli ya da sabırsız hale geldiklerinde son derece kaygılı olurlar. Bu durumdaki (erkekler değil de) kadınlar cinsel açıdan, daha çekingen, sapkın ya da köle olma eğilimindedirler. ilişkilerinde sorun yaşandığında endişeli aşıklar, saplantılı bir şekilde kendi durumlarına odaklanırlar.

Özet olarak, ilişkilerine güvenle bağlanan insanlar hem özel yaşamlarında hem de aşkta daha başarılı olmaktadırlar. Bu bölümün sonunda, kendinizi evliliğinizde ve ilişkilerinizde nasıl daha güvenli ve mutlu bir hale getirebileceğiniz ile ilgili bazı ipuçları bulacaksınız.

“Tutku ve kıskançlık, özellikle güçlü duygulardır çünkü bunlar varlığımızın çok derinlerinden doğarlar. Bu duygular, bilinçsiz bir şekilde genlerimizin yayılmasını garanti altına almamızı sağlayan evrimimizden ve ço 1 cukluğumuz ile ilgili sevgi duygusundan ve terk edilme korkusundan kaynaklanmaktadır.”
logo