Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Turuncular aura yelpazesinin heyecan avcıları

TURUNCU,

indirTuruncular aura yelpazesinin heyecan avcıları ve gözü pek maceracılarıdır. Fiziksel tehlikenin yarattığı heyecanı severler. Doğaya kafa tutmaktan hoşlanırlar. Turuncular yaşadıklarını hissetmek için hayatlarını öne sürerler, başarı ve memnuniyet duygularını tada bilmeleri için işin bir ucunda ölüm kalım mücadelesi olması gerekir. Tehlike karşısındaki adrenalin akışına bayılırlar. Turuncular için heyecan verici etkinlikler, kurnazlık ve coşku hayatın vazgeçilmezleridir. Turuncular soyut fikirleri tartışmak yerine, fiziksel gerçeklikle mücadele etmeyi ve onu alt etmeyi yeğleyen gerçekçi kimselerdir. Bu maceracılar için hayat gerçek ve elle tutulur olmalıdır. Maneviyat onlar için bir anlam ifade etmez. Bu tür kavramlarla uğraşmak istemezler.

Turuncular bir sonraki macerada uygulayacaklan stratejiyi hayal etmeyi ve planlamayı ve bunu pratiğe dökmeyi severler. Ama emniyet için gerekli araçlardan hoşlanmazlar. Turuncular için risk ne kadar büyükse o kadar iyidir.
“Hiç kimsenin daha önce ayak basmadığı yerlere cesurca gitmeye” bayılırlar. Yapılması gereken şeyi kendilerini rahat hissedene kadar her yönüyle inceler, planlar ve sonra biraz daha tehlikelisine hazırlanırlar.

Turuncular rakiplerinin bakış açısından bakmakta başanlıdırlar. Diğer sürücünün ne yapacağı ya da vahşi avın nasıl tepki göstereceğini hesaplarlar. Hareketlerini buna göre ayarlarlar. Turuncular zihinsel, fiziksel ve duygusal anlamda ne gerekiyorsa yapmaya hazırdırlar. Kapsamlı zihinsel hazırlıkları ve planlama süreçleri sayesinde hayatta kalırlar.
Güç onlardayken, Turuncular inanılmaz derecede beceriklidirler, zihinsel olarak kendi kendilerinin rakibi olma, mümkün olan her manevrayı hesaplayabilme ve cesurca harekete geçme kabiliyetlerine sahiptirler. Ucunda ölüm olsa bile mücadeleye devam edecek ve hayallerinin peşinden gidecek kadar cesurdurlar.

Büyük kahramanca davranışlar sergilemişlerdir yanan binalardan insanları kurtaran itfaiyeciler, tekinsiz dağlara tırmanan kurtarma görevlileri, rehineleri kurtarmak için kendi hayatlarını riske atan polisler. Çoğu Turuncu bunları kahramanca hareketler olarak değil, mesleklerinin bir parçası olarak görürler.

Güçten düştüklerinde ise Turuncular hodbin ve benmerkezci olabilir, ailelerini nasıl etkileyeceğini umursamaksızın kendi dünyalarında yaşayabilirler. Kolay kolay bağlılık veya şefkat göstermezler. Duygusal, nazik karakter özellikleri onlara pek bir anlam ifade etmez. Dolayısıyla soğuk ve izole bir tutum sergilerler. Turuncular kendini tanıma, içeri girip duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak aslında kim olduklarını görme konusunda sıkıntı yaşarlar. Riske girebildikleri yegâne konular fiziksel cesaret ve kurnazlık gerektiren konulardır.