Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


TILSIMLARIN ONLUSU (DURUM) DELİ (MÜCADELE)

TILSIMLARIN ONLUSU (DURUM) DELİ(MÜCADELE)

Durumumuz, geçmişte ve günümüzde, ödüllendirici ve kişisel planda bütünleyicidir. Ancak, zaferin içinde bile, bir sıralama mevcuttur. 10 sayısının temsil ettiği gibi bu kart bizi, eğlenmek için zaman ayırmamıza davet eder. Ayrıca, yeni tecrübe veya yeni kademe ellerimizde olduğu için, bugün hakkında güvence hissetmeliyiz. Belki de bizim maddi yönden bütünlememiz sayesinde, şu anda manevi yön peşinde koşmaya hazırız. Ayrıca kart bizi, her gün farketmediğimiz mucizeleri veya durumumuzda ihmal ettiğimiz, önemli yönleri farketme ye çağırır.

Deli, mücadelede kişisel yolculuğumuza başlayacağımızı ve eğer istiyorsak, bu yolculuğun zengin, eğlenceli ve heyecan verici olacağmı anlatıyor. Mücadelemizin, bize ne kadarını, vaat ettiğini öğrenmektir. Fakat sonunda durumumuzu veya kendimizi, bu kadar ciddiye almamamızı öne sürer. Başka bakış açısı oluşturma şansımız var.

Bu iki kart, en derin yolculuğun evden başlayacağına mükemmel bir örnektir. Bugünkü durumumuzun, küçük detaylarını incelediğimizde, bu aydınlanmanın, geleceğimizin tecrübelerini, ciddi bir şekilde etkileyebileceğini anlarız. Bu inceleme, belki günlük hayatımızı, kişisel aktivitelerimizi ve iç hayatımızı, profesyonelce etkileyebilir veya bizi gerçekte yapmamız gereken, bir yolculuğun var olduğu konusunda uyarabilir.

Değişik destelerdeki İki Minör Arcana, daha dünyevi ve hayatımızın günlük konularını gösterir. 2 Minör Arcana, aynı desteden çekildiğinden, farklı 2 değişik destelerden 2 Minör Arcana kombinasyonunda, karşılıklı endişeler, davranış biçimleri ve bakış açısından kaynaklanan problemlerden yansır.