Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


TILSIMLARIN KRALI (DURUM) DELİ (MÜCADELE)

TILSIMLARIN KRALI (DURUM) DELİ(MÜCADELE)

Yapmak istediğimiz konularda, gerekli tecrübe ve yeteneğe sahibiyiz ve kontrol bizim elimizde. Açık, dostça, iyi ve güvenli nasihatlar veriyoruz. Başarımızla o kadar mutluyuz ki, gurur duyuyoruz. Bu kartın, eğer bizden bahsettiğini hissetmiyorsak, o zaman mutlaka.durumumuzla ilgili bu özellikler taşıyan, başka birisinden bahsediyordur. Büyük bir olasılıkla, durumumuzdan memnunuz fakat başkalarına karşı sabırsız oluyoruz. Belki de onlar, bizim seviyemizde çalışamıyorlar.

Mücadelemiz, kendimizden memnun olmamızı veya “Herşeyi biliyorum” şeklinde, başkasının bizim durumumuzla ilgili bu davranış biçimini, kolayca kabul etmemektir. AynCa rahat olmak ve kendimizi çok ciddiye almamaktır. Ayrıca, Her ne kadar kendimizde başan, hissetsek bile, Deli’de, sorumuzun cevaplarını aramayı, daha tamamlamadık.

Bu, ın bitmesine benzedi. Başladığımızdan çok daha fazla şey biliyoruz, belki de bu kart yorumlarıyla, kendimizi anlama yeteneğine sahip olduğumuzu, zannediyoruz. Bunun, sadece yeni ve yaratıcı bir maceranın başlangıcı olduğunu hatırlamalıyız. Görevimiz; kartların bahsettiği iç gizemleri derinleştirmek, yani iç gözlem yapmak, Deli’ın mutluluğu ve serbestliğini yaşamak için yolculuğumuzu uzatmamızdır.

Durum kartı, bize çıkmazda olduğumuzu ve nasıl davranacağımız hakkında, karar vermemiz gerektiğini söylüyor. Çoğu zaman, başkaları ile uğraşmak bizim, doğal rakip yönümüzü ortaya çıkarır. Doğru olduğumuzu, etrafımızdan daha akıllı olduğumuzu ispatlamak için can atıyoruz. Fakat, kendimize en iyi ortamı yaratırken, başkalarının üzüntüyle ve kızgınlıkla çekilmesine, sebep oluyor muyuz ? Bu durum, yenenler ve yenilenler hakkındaki fikirlerimizi test edecek ve bizim durumumuzda, onların, nerde yer aldığını ortaya çıkanr.

Değnek Beşlisi, her ne kadar, bizim durumumuzla ilgilenen başkalarının hakkında, öğrendiklerimiz veya inandıklarımıza rağmen yine de takım olarak beraber çalışmalıyız. Bu, başkalarının hikmetinden ve hatalarından öğrenme şansımız dır. Sebat, anahtar kelimedir. Ne olursa olsun işe devam etmeliyiz. Yarışı kazanmamız için işimiz, yavaş ve sabit olmalıdır. Bu ikili, sarsıntı yaratan kartlardır. Bu kartlar, açık olarak tereddütte ve çelişkide olduğumuzu, gösteriyorÇok dikkatli devam etmemiz gerekecek, belki de her adımda kendimizi sorgulamalıyız.

Aşağıdaki 4 yayma, bir kartın (Kupaların Ası) durumla ilgili etkisini, başka desteden aynı kartla (her destenin üçlüsü), mücadele pozisyonuna düştüğünde gösteriyor.