Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


TILSIMLAR AÇILIMLARI

Tılsımlar YAYMALARI

Tarot mücadele yaymadan, iki Tılsım çıkarsa konu; ciddi bir şekilde iş, yeteneklerin gelişmesi, para ve ödül alıp vermekle ilgili demektir. Durumumuzun ekonomik yönüne bakmalıyız ve iyi bir şey başarmak için, neye ihtiyacımız olduğunu incelemeliyiz. Ayrıca, çift Tılsım yayma, kendiyle barışık olmakla ilgili konulan, temsil edebilir. (Kendimizle barışık olmak, sorunumuzu çözmek için, bize yardım edecek mi yoksa engel mi olacak ?

TILSIMLARIN İKİLİSİ (Durum) TILSIMLARIN DOKUZLUSU (MÜCADELE)
Bu durum kartı ile ilgili, bir sürü yorumlar olabilir. Yorumlardan birine göre; “Kapıda değişiklik görünüyor ve başkalanmn bizden beklentileri yüzünden, bunalıma giriyoruz.” Konumuzda, komik bir nesne olduğunu ve onu, fark etmemiz gerektiğini hatırlayın. Biz şaşkınız, bulutların üstündeyiz ve durumu hafife alabiliyoruz.

Durum kartının bir başka yorumu ise, sonsuza kadar devam edebilen bir denge kurmak için, içinde bulunduğumuz durumdan bahseder. (Manzara ve halat sonu görememek) Biz, olayların üstündeyiz (Halat) ve bir dönem, tamamlanmış oldu. (Dolunay) veya kendi dönemlerimizden birini, kapatmanın zamanı geldi. Sandalın yelkenleri, rüzgarın çeşitli yönlerden estiğini, gösteriyor ve bu, bize değişiklik rüzgarının, bizim yönümüze üfleyip üflemediğini araştırmamız gerektiğini anlatıyor.
Belki de ruhani sandallardan biri, bizi kurtarmaya geliyordur.

Tılsımlar Dokuzlusu, bize mücadelemizin bizim için, ne kadar önemli olduğunu, tespit etmemiz gerektiğini söylüyor. Ayrıca dokuz sayısı, seçimleri temsil ettiğine göre; mücadelede de dengeli olmak ve seçmektir. Ancak, böylece üretken ve ödüllendirici bir hayat yaşayabiliriz.

Her iki kartın da gösterdiği gibi, durumumuzla başa çıkabiliyoruz. “Düz” ve “Dar” yolda yürüme yeteneğimizi, amaçlarımızın önümüze koymamız, daha memnun edici olacaktır.

Mücadelemiz, çabalarımız ve düşünmeden hareket etmeyi engelleme yeteneğimiz, bizi mutlu bir sona götürecektir.