Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Terazi’nin Gelecek Yılı İçin Öneriler

logoGENEL BEKLENTİLER
Terazi’nin şansının önemli bir biçimde değişmesi gösterilmektedir. Bundan en iyi biçimde yararlanmak için, yıl için amaçlarına karar vermeli ve daha sonra bunları etkin bir biçimde izlemelidir. İnisiyatif ve girişim iyi ödüllendirilecektir. Daha utangaç Terazilerden bazıları az konuşma alışkanlıklarını yenmeye ve daha iddiacı duruma gelmeye çalışmalılardır. Terazi’nin yıla koyduğu fazladan çaba, gerçekten de iyi sonuçlar üretebilir.

MESLEKİ BEKLENTİLER
Büyük beklentiler, yeni fırsatlar ve sıklıkla taze başlangıçların yılı. Bu, ileri gitme, potansiyelin farkına varma ve daha fazla tatmin bulma zamanıdır. 2015 yılı boyunca, düşüncelerini ve ortaya çıkan fırsatları en iyi biçimde değerlendirmelidir.

PARASAL DURUMLAR
Olumlu bir yıl, ama her zaman olduğu gibi, Terazi’nin parasını harcamak için çekiciliğine kapılacağı pek çok şey olacaktır. Kesenin ağzını daha sıkı tutmaya çalışmak hiç de hatalı olmayacaktır. Ayrıca, birikimlerine ekleme yapmayı da hedeflemelidir.

BAŞKALARIYLA İLİŞKİLER
Hem aile, hem de dostlarla pek çok mutlu olay gösterilmektedir. Bazı hoş kişisel haberler kadar, sevilen kişilerin başarıları da yıla parlaklık ekleyecektir. Sosyal olarak da, bu, yeni arkadaşlar edinmek ve önemli bir romantik ilişkiye başlamak için mükemmel beklentilerin olduğu etkin bir yıl olacaktır.