Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor

indir (1)21 Mart 2015’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Para alanınızda bir sonuç etkisi gözlemlenecek. Beklediğiniz, üstünde çalıştığınız bir proje gerçek bir gelire dönüşebilir. Bu tehlikeli bir Dolunay sevgili Başak; erkek arkadaşlarınızla ve varsa partnerinizle ya da çocuklarınıza tartışmaya girmeyin, polemikten kaçının. Böylesi tartışmalar sizi haddinden fazla gerginleştirebilir.

Yakınlarınızla ilişkileriniz bu dönemde ön plana çıkacak. Eşiniz aynı zamanda iş arkadaşınızsa, ilişkinizi sakının. Dolunay parayı ve duygusal ilişki bağınızı sorgulamanıza sebep olacak. Bununla birlikte bir geliriniz yoksa ve iş arıyorsanız yakın dostlarınızın desteği bu dönemde işe yarayacak. Şimdiden taviz vermemeye çalışın. Zira şimdi elinizi vermeniz sonra kolunuzu kaptırmanıza sebep olabilir.

6 Nisan 2015’de Koç burcunda Yeniay doğuyor ve telif, ikramiye, prim gibi bir alacağı sözleşme ile bağlamanızı sağ layacak. Aynı şekilde erkek dostlarınıza ve organizasyonlara dikkat etmelisiniz. Dileklerinizi gerçekleştirmek için yaratıcılığınıza fazla yüklenmemelisiniz. Bu etki 15 gün öncesinden sonrasına dek sizinle. Yeni başlangıçlar yapmaya hazırlanın. Bu arada iş alanınızda bazı hayal kırıklıkları yaşamanız olası. Fazlasıyla baskı olarak algılayacağınız bu kırıklıklar ne yazık ki aslında Neptün’ün marifeti. Kurak, kısır ve yaratıcılığınızı engellenmiş hissedebilir, farkında olmadan kendi kendinize yaratıcılığınızı bloke edebilirsiniz.

29 Eylül 2015’de gelir alanınızda Terazi burcunda Yeniay doğuyor. Yeni başlangıçlar Yeniaylarda yapılır, ancak yöneticiniz Merkür geriliyor. Bu nedenle sözleşme ve anlaşma yapmak için acele etmeyin, acele kararlara sürüklenmenize izin vermeyin.

24 Eylül’den önce böyle bir teklifle karşılaşırsanız imza atabilirsiniz. Aksi halde 16 Ekim’den önce anlaşmalarınızı sağlamlaştırmayın. Aynı günlerde Mars Terazi burcunun son derecelerinde yani para alanınızda arzu ve hedefler yerleştiriyor olacak. Merkür de aynı alanda gerileyeceği için 24 Eylül öncesi yapılan anlaşmalar geçer not alırken, sonrasına bırakılanlarda sonradan pişmanlık duygusu oluşabilecek. Bir istisna olarak Merkür gerilerken doğmuşsanız anlaşmalarınızı 29 Eylül’de yapabilirsiniz.

14 Ekim 2015’de başkalarının parasından yararlanma ala nınızda yani Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Neptün’le işbirliği halinde gerçekleşen bu Dolunay yumuşacık etkilere sahip. Gerilmek yerine ağlamak isteyebilirsiniz. Kızmak yerine üzülmeyi tercih edebilirsiniz. Yöneticiniz Merkür para alanınızda yol alırken oluşan Dolunay, para kazanmak için peş peşe sözleşme imzalamanız gerektiğini, evrak işlerinizin bir hayli fazla olacağını ancak adil kararlar ve sonuçlar alınabileceğini vurguluyor. İş alanınızda yol alan Neptün hayallerinizi gerçeğe dönüştürürken, para alanlarınızdaki Ay ve Güneş ile de ilişki kuruyor olacak. Ailenizdeki çok önemli ve güçlü insanlarla, belki ebeveyninizle destekleyici bir işbirliği de bu Dolunay’m sonucu olacak sevgili Başak.