Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Terazi burcu Temmuz Ağustos yorumları

Temmuz:
Bu ay siz Teraziler için yatırım yapma ayı olacak. Çok olumlu bir dönem içerisindesiniz. Karşınıza çok iyi fırsatlar çıkabilir ve sîzlerde bunu en iyi şekilde değerlendirebilecek kıvrak zekâya sahipsiniz. Ortaklık teklifleri alabilir ve üzerinde düşüncelere dalabilirsiniz. Bazı Teraziler de iş değişikliğine gitmeyi ciddi ciddi düşünebilirler.

Geçen ay aşk alevini sonuna kadar körüklediniz, aşkınızı doya doya yaşadınız. Partnerinize hizmetkâr, kalbine ferahlık, gönlüne hoşluk, hayatına renk oldunuz. Ama bu ay yıldızlarınız size gergin bakıyor, partnerinizle gereksiz tartışmalara girmenize neden olabilirler. Tamam, iş güç çok yoğun ve yorucuydu ama stresinizi evde atmak da ne demek oluyor. Biraz daha sakin ve anlayışlı olmayı deneyin.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 5,6,8,14,18,20,21 Temmuz
Para için şanslı günleriniz: 10,12,24Temmuz
Aşk için şanslı günleriniz: 2,6,29Temmuz

Ağustos:
Hani ilginç bir yıl olacak elemiştim ya; işte Ağustos ayı da 2015 yılı içinde yaşayacağınız en ilginç dönem olabilir. Duygusal açıdan farklı isteklerle dolacaksınız ve bu durum sizin ilginç ortamlara girmenize neden olabilecek. O kadar ilginç anlar yaşayacaksınız ki yıllar geçse bile bu olayları hatırlayacaksınız.
Değişik, hareketli ve renkli bir ay olacak. Bazı günler giyim tercihlerinizle çevrenizdeki dostlarınızı şaşırtabileceksiniz.

Partnerinizi de ihmal etmeyecek onu da yaptığınız sürprizlerle şaşırtacak ve şımartacaksınız.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 4,18,26,27 Ağustos Para için şanslı günleriniz: 8,10,29 Ağustos Aşk için şanslı günleriniz: 2,21,22,23 Ağustos.