Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Terazi burcu para 2015

logo20 Nisan 2015’de Akrep burcunda yani para alanınızda Dolunay gerçekleşiyor. 5 gün öncesinde ve 5 gün sonrasında Dolunay’m gerilimini hissediyor olacaksınız. Bir süredir iş alanınızı, çalışma koşullarınızı sarsan Uranüs bu kez şanslı Jüpiter’le işbirliği yaparak lehinize değişimler yaratma çabası içinde. Değişik işlerden ve çalışma alanlarından para kazanmanız mümkün. Dikkatinizi işe değil, aile ve yakınlarınıza çevirmenize sebep olan etkiler de alıyor olacaksınız. Ne yazık ki bu etkiler asıl düşünmeniz gereken konudan uzaklaşmanıza sebep olabilir. Şimdi yapmanız gereken derin nefes almak ve paraya odaklanmak. Çünkü bu fırsat, sonuca ulaşma şansı 2015’de 3 kez karşınıza çıkabilir.

5 Mayıs 2015’de başkalarının parasından yararlanmanızı sağlayacak bir Yeniay Boğa burcunda doğuyor. Gerçek bir avantaj sunulacak, yöneticiniz güzel peri Venüs de aynı alanda enerji takviyesi yapacak. Beklediğiniz bir para kaynağına, iyi ve keyifli koşullar altında ulaşmanız söz konusu. Yolculuklar bu dönemde sarsabilir. Sağlığınızı koruyun ve paraya odaklanın.
20 Mayıs 2015’de Akrep burcunda ikinci kez Dolunay gerçekleşiyor. Bu özel etki yeniden bir gelirle vedalaşmanız için zorlayacak. Ya da tam tersi Nisan sonunda kaçırdığınız fırsatın fazlasını karşınıza çıkaracak. Bu gelire evet derseniz başkalarının gözünde daha önemli bir yere sahip olmanız kesin. Yakın dostlarınız gururunuzu okşamakta geri kalmayacak sevgili Terazi. Onların desteği bu günlerde mutluluk kaynağınız olacak. Bunun yanı sıra eviniz ve aileniz de şanslı olduğunuzu düşündüğünüz bir başka konu. Finansal konularla ilgilenirken sağlığınızı korumayı unutmayın.

28 Ekim 2015’de para konusunda bir fırsat daha karşınıza çıkıyor. Akrep burcunda Yeniay doğuyor. Bu kez yaratıcılığınız para kazanma kaynağınız olabilir. Sanatsal faaliyetler paraya dönüşebilir. Kısa yolculuklar sağlığınızı zorlayabilir sevgili Terazi. Ya da yaşlı yakınlarınız için sık sık yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Şehir dışındaki annenizi kontrol etmek, rutin doktor ziyaretlerinde yanında bulunmak size düşebilir. Bu sırada bile yeni şansı kaçırmayacağınıza eminim sevgili Terazi. Zeki ve uyanık görüneceksiniz. Böylece avantajı ele geçirebilirsiniz.

13 Kasım 2015’de ortak paralar alanınızda yani Boğa bur cunda Dolunay oluşuyor. Ortak paralar başkalarıyla birlikte kullanılan ve çalışılmadan kazanılan paralar demektir. Bu günlerde sözleşmelerden sorumlu Merkür para alanınızda olacağı için yapacağınız sözleşme fmansal kazanım sağlayacak. Mars da aynı alanda olacağı için istediğiniz ve peşinde olduğunuz bir gelire merhaba demeniz kesin. Yani bu fırsat kendiliğinden ayağınıza gelmiyor, sizin arzu ettiğiniz bir durum gerçeğe dönüşüyor sevgili Terazi. Bu gelir bir mirasın mülk satışından payınıza düşeni almanız olacağı gibi, ev almanızı sağlayacak bir miktarın banka hesabınıza geçmesi anlamını da taşıyabilir. Bu günlerde kendinizi yeterince iyi hissetseniz bile sağlığınıza dikkat etmeyi sürdürün sevgili Teraziler.