Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Terazi burcu falı 2015

Dipsiz KuyuSanata düşkün yetenekli Teraziler için yeni bir projeye başlamak, yeni bir şeyi tek başına kendi zekâsıyla yaratmak demektir. Böylesi bir üretimin hızla ilerlemesi için özel dönemleri tercih edin. Doğum yapmak yaratmak demektir. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bu özel dönemi doğum yapmak veya hamile kalmak için de planlayabilirsiniz. 2015’de sıra dışı fırsatlarla ve sıra dışı olaylarla karşılaşacaksınız. Hayır her anlamda değil. Aşk, eğlence yaşamı, yaratıcı projeler ve bebek sahibi olma konularında!

7 Şubat 2015’de gerçekleşen Güneş tutulması 1 ay öncesinden ayak seslerini duyurmaya başlayacak. Merkür geriliyor olacak ancak 1 ay sonrasına dek etkili bu yüksek hızlı enerjiden yararlanmak için 2 ay kadar uzun bir süre var önünüzde. Sonrasında 1 yıl boyunca tadını çıkaracaksınız. Sık sık seyahat etmeniz gerekecek, öncelikle valiziniz hep hazır olsun. Gerçekten düş gücünüz işe yarayacak ve projeleriniz sözleşmeye dönüşecek. Ev almak için şanslı bir yıla başlıyorsunuz, projelerden sağlanacak gelirle yeni bir ev sahibi olabilirsiniz sevgili Terazi. Aynı dönemi bebek sahibi olmak ve ailenizi genişletmek, daha keyifli ve mutlu kılmak için de kullanabilirsiniz. Doğumu bulunduğunuz yerden hayli uzakta gerçekleştirmeniz de büyük olasılık.

16 Ağustos 2015’de Kova burcunda gerçekleşen Ay tutulması aşk hayatınızı derinden sarsarken, yaratıcı projelerinizin gündeme gelmesini sağlayacak. Aman dikkat! Kazanmak için sağlığınızı riske sokmayın! Sağlık alanlarınızda oluşan gerilimli enerjilere dikkat edin. Mutlaka bebek sahibi olmak veya bir projeyi sadece siz almak isteyebilirsiniz. Bazen beklemek daha uygundur. Israrcı ve kesin tutumlardan kaçının. Bırakın hayalleriniz kendiliğinden ve çabanız olmadan gerçekleşsin. Yakın çevrenizin, kardeşlerinizin ya da komşularınızdan güçlü birinin desteği inanılmaz ölçüde işinize yarayacak. Zor anlarda sadece yakın çevrenize odaklanın.

(2) Yorum Ekli

  1. deniz23 Eylül 2014 Cevapla
    rüyamda eski sevgilimin eski kız arkadaşını gördüm aynı evdeymişiz konuşuyoruz bir de eski sevgilimin üzerinde turuncu bir kıyafet vardı anlamı ndir?
    • editor29 Eylül 2014 Cevapla
      Turuncu kılıklı bir kimse ile karşılaşmak ya da onunla konuşmak, bugünlerde işlerinizin çok ters gideceğine ve çok dikkatli olmanız gerektiğine, her işe iyi düşünmeden başlamamanız gerektiğine işarettir.

19 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)