Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Terazi Burcu Aşk Hayatı

İlişkiler

indir (1)Teraziler yaşamla içli dışlı ve eğlenceli insanların arasında olmayı severler. Uzunca bir süre ciddi ya da gergin kalmak istemezler. İstekli bir biçimde insanlarla sohbet edecek, gülecek, onlan şaşırtacak, onlarla eğlenecek ve hayatlarına devam edeceklerdir. Çok sayıda ve kısa süreli evlilikler onlar için olağandır. Sadakate inanırlar çünkü bunun birisiyle samimi ilişkiler kunnanın, bir insanı gerçekten tanımanın en iyi yolu olduğunu düşünürler.

Yine de uzun süreli, ciddi ilişkileri de çok fazladır. İlişkiler birer sorumluluk yumağı haline geldiğinde çekip giderler. Eşlerini iyi tanımalarına ve onlarla dünyalannı paylaşmalarına yetecek kadar evli kalırlar. Evlenmeden önce bile Teraziün eşi, evliliğin muhtemelen geçici olduğunun farkında olmalıdır.

Teraziler terk ettiklerinde partnerlerini incitmeyecek kadar iyi yüreklidirler. Genelde eşleriyle daha sonra iyi dost olurlar. Çıkıp gidişleri bile incelik ve zarafet doludur.

Seks
Teraziler için seks, farklı bir maceradır. Tarzların konuştuğu bir deney ya da birbirini tanımaya yönelik bir deneyim olabilir. Kural ve kısıtlamalarla dolu gergin bir birlikteliğe doğru gitmediği sürece seks onlar için eğlencelidir. Seks hep farklı, heyecan verici ve tahmin edilemez olduğu sürece Teraziler cinsel anlamda eşlerine bağlı kalacaklardır. Fakat Teraziler genelde tek eşlilik yanlısı değillerdir. Tek eşlilik onlar için hayatın içindeki çeşitliliği alıp götürür.

Teraziler disiplin ve düzene karşı ilgisiz oldukları için, hayatları zaman zaman karmaşık bir hal alabilir. Ödenecek faturaları akılda tutmada zorluk çekebilirler yeterli paraları olsa bile.

Terazilerin hayat amacı yeniyi keşfetmek ve normal, gündelik sınırların ötesinde yaşantılar tecrübe etmektir. Hayatı, halinden memnun bir kayıtsızlık durumu olmaktan çıkarmak için uğraşırlar. Bizleri, sürekli sorgulamaya ve statükoya razı olmamak için kabul edilmiş sınırların ötesine geçmeye teşvik ederler.