Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Terazi Burcu Aile Hayatı

indir (1)Terazi Ebeveynler
Terazi ebeveynler çocukların hayat dolu ve sınırsız bakış açılarını severler. Teraziler için çocukların etrafında olmak, onların hayatta yer alma gayretlerini görmek büyüleyicidir. Ama Teraziler genelde çocuk büyütmenin getirdiği sorumlulukla başa çıkamazlar. Çoğu zaman çocukları için güvenli ve istikrarlı bir yaşam alanı sağlayamazlar. Hiçbir kuralı ya da sınırlamayı gözetmemek çocuklar için çok serbest ve eğlenceli bir şey olabilir, ama bu durum onlarda kafa karışıklığına da neden olabilir, özellikle okul gibi çok daha kontrollü bir yapıya girdiklerinde.

Terazi Çocuklar
Terazi ebeveynle Terazi çocuklar arasında, yetişkinlerin yaratıcı ve maceracı taraflarını daha özgür bir biçimde ifade ediyor

olmaları dışında neredeyse hiç fark yoktur. Terazi çocuklar çoğu zaman okuldaki kurallara ya da ailenin ondan beklediği şeylere ayak uydurmak zorunda kalırlar. Bu, onları kısıtlar ve onlara engel olur. Çok zeki ve meraklı olmalarına rağmen, sadece hoşlarına giden derslerde dikkatlerini yoğunlaştırabilirler. Eğer bir konu Terazilerin ilgisini çekmiyorsa, dikkatleri başka bir konuya çekmenin yollarını ararlar.

Terazi çocuklarm ebeveynleri için en büyük sorun onlarda mevcut olan benzersiz yaratıcı kabiliyeti dışa vurmalarına önayak olacak yöntemler bulmaktır. Resim, tiyatro, konuşma becerisi ya da ahşap atölyesi gibi dersler Terazilerin kendi tarzlarını keşfetmelerini sağlayacak esnek araçlar olur. Fazlasıyla özgür olmalarının yanında, bir konu üzerine dikkatlerini toplamalan çok kısa sürelidir, o yüzden bir projeyi bitirebilmeleri için olağanüstü denetime ihtiyaç duyarlar. Çoğunlukla daha bireysel eğitim görebilecekleri özel sınıflara yerleştirilmeleri gerekir. Geleneksel sınıf içi eğitim tarzının aksine daha alışılmadık ve yenilikçi bir eğitim yaklaşımı Terazilerin ilgi ve meraklarını daima ayakta tutacaktır.

Teraziler, ödevlerinde yaratıcı olmalarına izin verildiği takdirde daha iyi öğrenirler. Çok zekidirler ödevlere yenilikçi ve yaratıcı fikirler getirecek kadar. Alışılmadık düşünce biçimleri asabiyet ya da otoriteye isyandan değil bir çeşit absürtlük anlayışından ileri gelir. Kötü niyetli değildirler.