Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


TERAZİ BURÇLARI PLÜTON AŞK YAŞAMINIZI SİL BAŞTAN YENİLEYECEK

indir (1)PLÜTON AŞK YAŞAMINIZI SİL BAŞTAN YENİLEYECEK

Plüton 1995’ten beri yerleştiği ve köklü değişimler sağladığı Yay burcundan dostunuz Oğlak burcuna geçiyor. 2015 boyunca geçiş döneminin etkisini hissedeceksiniz: Özellikle Başak burcunun ilk derecelerinde doğduysanız.

Ev, aile yaşamınıza yön veren Plüton, ailenizle ilişkilerinizde geri dönülemez değişimler yaşamanıza sebep oldu. Kayıplar yaşadınız ve kazançlarınız oldu. 2015 içinde aşk alanınıza geçiş yapacak sonra, geri dönüp son kez sert bir bakış fırlatacak. Nisan 2015’den itibaren gerileyen Plüton Yay burcuna dönecek. Ev ve aile konularında gerçek bir değişim daha yaşamanıza sebep olacak.

Haziran ayını Yay burcunda geçirirken, Temmuz ayında Satürn’le üçgen açı kuracak. Bu, olumlu bir olayı hayat bilgisi defterinize özel tarihiniz olarak kaydetmenizi sağlayacak.

Temmuz ayı başında da Plüton Mars kare açısı şiddetli patlamaları ve yıkıcı tepkileri anlatacak. Kişisel ya da toplumsal bazda iki güçlü gezegenin enerjisinden korunmak için öfkeyi sağlıklı bir şekilde ifade etme yöntemi bulmalısınız. Aksi halde geri dönülemez bir yola girmeniz kaçınılmaz.

Kasım 2015’den itibaren Plüton Oğlak burcuna tamamen yerleşecek. Aşk yaşamınıza dikkatle bakın. Önünüzdeki uzun yıllar sonunda sevgiye bakış şekliniz tamamen değişmiş olacak.

AŞKTA EN ŞANSLI BURCUSUNUZ!
Dahası, 2 Aralık 2015’de (5 gün öncesinden 5 gün sonrasına dek etkili) aşk gezegeni Venüs ile şans gezegeni Jüpiter aşk alanınızda kavuşuyorlar. Bu dönemde sizin de gerçek hayat arkadaşınıza kavuşmanız gerekiyor. Dilerim o güne dek bir aday belirlemiş olursunuz. Karşınıza çıkan fırsatları iyice değerlendirmek için, etrafınıza alıcı gözle bakmayı denemelisiniz. Bu yıl kaçıracağınız fırsat ancak 12 yıl sonra tekrar kapınızı çalabilir sevgili sabırlı Başak!