Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tek Gözlü Kâfir ve Beyaz Atlı Çıplak Adam

indir (1)Lee Harvey Oswald, dünya üzerindeki her hükümetin anahtar mevkilerinde bulunan “Şeytani Kişiler”den korktuğu söyleniyordu.

Neal Wilgus Illuminoids
Deccal, Muhammedi öğretide de bilinmeyen bir şey değildir. Bu inanç sisteminde ona, sahte ya da yalancı Isa anlamına gelen Dajjal (Deccal) denir… Bu yaratık tek gözlü olacak, alnında ise CFR, yani Kâfir ya da İnançsız anlamına gelen harfler yazılı olacaktır.

İllüminati ve onun Has Daire’sinin tehlikeli ve şeytani komplosunu tam olarak anlayabilmek için “gerçek amaçlarının ne olduğunu”, neyi başarmak istediklerini, tam anlamıyla araştırmalı ve derinlemesine incelemeliyiz. Cevabın aşağıdaki şekilde olabileceğine inanıyorum:

1. Güç sahibi olmak için açgözlü bir hırs
2. Efendileri olan şeytana sadakatle hizmet
3. Diktatörce bir dünya düzeni
Öncelikle, Has Daire ve onun işbirlikçilerinin kişisel güç temin etmek amaçlı olarak komplolar tezgâhladıklarının farkında olmalıyız. Dünya otoritesinin zirvelerinde oturmak, sarhoş edici ve Tanrı’ya inanan insanlar için neredeyse gerçekleşecek olan, şeytani ve tehlikeli sıkıntılara hazırlıklı olmak çok önemlidir.
Çünkü o günlerde öyle korkunç bir sıkıntı olacak ki dün^ yanın başlangıcından bu yana böylesi olmamış, ondan sonra da olmayacaktır. (Matta 24:21)

evrenin bulunduğunu, bu ikisinin birlikte tanrısallığı oluşturduğunu söylemektedir.

Al Gore, Teilhard de Chardin’in bu putperest yeryüzü dinini, halk yığınlarının gerçekten ihtiyaç duyduğu “yeni bir inanç” sistemi olarak kabul eder, “insanoğlunun kaderi, geleceğin yeni inancının doğuşuna bağlıdır. Böyle bir inançla donandığımızda, yeryüzünün yeniden kutsanması mümkün olacaktır,” diye yazar.

Al Gore’un toplumun sıkıntıları için önerdiği çareler, aslında bizi doğrudan cehenneme götürecek şeylerdir. Isa’nın gelişinden önce, putperest dinlerin yoğun olduğu zamanlarda, yeryüzünün kutsanmasının; adı konulmamış bir sefalet, sıkıntı ve yeryüzünde yaşayanların ölümü anlamına geldiğini, tarihler kaydetmektedir. Çocuk kurban etmeler, törenle vücutları kesmeler, yamyamlık ve geniş bir alanda insanlık dışı vahşetler, neredeyse her yerde görülebilen sıradan olaylar şeklindeydi. Şimdi de ABD Başkan Yardımcısı, insanlığın aynı koşullara geri dönmesini savunuyor.

Bu kanla yıkanmış tarihsel dönemlerde, güçlü insanlar, tanrı veya süperman tavırları takınarak, krallar ve prensler olarak, zayıf insanlar üzerinde egemenlik kuruyorlardı. Egemenlik kurdukları bu canavarca dünya sistemi, şükürler olsun ki Tanrı’mn yardımı ile ve onun hakikatlerine karşı yenilgiye uğradı. Ama şimdi, güçlü adamlar ve “toprak ana”mn sapkın havarileri geri döndüler. Tüm dünyaya kanlı ve gizemli öğretilerini hâkim kurmak amaçlı çılgın planları da geri döndü. Bu Büyük Plan, ateşli ve korkunç bir büyük başlangıç peşindedir.