Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


TAROT PİYANGO AÇILIMI

A. Bugün piyango bileti almak için uygun bir gün mü?

B. Hangi zorluklarla karşılaşabilirim?

C. Piyango kazanmakla ilgili tavrım nedir?

l’den 6’ya kadar olan kartlar piyangodaki numaralan simgeler.

Bu Açılım Nasıl Uygulanır?

Bu açılım için, yirmi iki büyük arkana kartı kullanacaksınız. Bunları desteden ayırdıktan sonra kartları karıştırın. Bir kartı A pozisyonunda açık olarak yerleştirin, öbürünü B, diğerini de C pozisyonunda. Eğer bir kart ters açılırsa, öyle yorumlayın. Eğer kartlar olumsuzsa, okumayı o noktada kesin ve başka gün deneyin. Eğer kartlar olumluysa, devam edin.

Sonra, l’den 6’ya kadar olan pozisyona 3’e kart yerleştirin, açık olarak. Bunlar piyangodaki şanslı sayılardır. Bir kart kalır geriye, o da en son okunur. A, B ve C kartlarını okuduktan sonra, 1. pozisyona başlayabilirsiniz. Bu pozisyondaki üç kartı alın ve sayılarını toplayın. Hiçbir kartın gerçek değerini düşürmeyin. Eğer toplamı piyangonun limitinden yüksekse, bırakın ve başka bir gün devam edin.

Örnek: 1. pozisyonun Ay, Aziz ve Adalet kartları olduğunu varsayın.

Ay 18

Aziz 5

Adalet 11

Toplamı 34 eder.

Bu kutunun miktarı otuz dört olacaktır ki bu da piyango limiti dahilindedir. 2. pozisyonda bir kart alın ve aynı şekilde toplayın. Aynı işlemi diğer kutulara da uygulayın, hepsini ayrı ayrı toplayın. Bitirince, hepsi için bir toplam olacaktır. Sonra son kartı çevirip mesajı okuyun.

Son kartın uygulaması size kalmış. Eğer düşük sayılı bir kartsa-Büyücü (1) veya Azize (2), bu kartın yerine altı pozisyondaki kartların ayrı ayrı toplamından elde edilen iki sıra halindeki 6 sayıyı kullanabilirsiniz. Altı pozisyondaki toplamlar piyango limitleri içindeyse, hemen gidip bilet alın. Başka günü beklemeyin, hemen gidin.

Unutmayın, kartlar l’den 6’ya kadar olan pozisyonlardaysa, düz veya ters olmaları fark etmez. Kartlar A, B veya C pozisyonlarmdılarsa, ona göre okunmaları gerekir.

TAROT PİYANGO AÇILIMI_1.jpgTAROT PİYANGO AÇILIMI_6.jpg