Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Özel Kariyer Açılımı

Açılan Kartlar

1. pozisyon: Değnek Dörtlüsü

2. pozisyon: Mahkeme

3. pozisyon: Kılıç Prensi

4. pozisyon: Azize (ters)

5. pozisyon: Büyücü (ters)

6. pozisyon: Asılan Adam

7. pozisyon: Değnek Üçlüsü

Yorumlama

1. Soru: Gerçekten istediğim kariyer bu mudur?

Cevap: Değnek Dörtlüsü. Bu kart verimli bir yaşamı, mutluluğu ve iş ve sosyal hayat arasındaki uyumu simgeler. Koç Burcu olan Harvey uzun bir süre aynı yere bağlı kalmaktan hoşlanmıyor. Seçimlerinin her zaman dengeli ve verimli olmadığını hissediyor. Geçen yıl çok defa iş değiştirdiği için gelecekle ilgili hedeflere odaklanamadı.

2. Soru: Kariyerimi geliştirmek için hangi adımları atabilirim?

Cevap: Mahkeme. Gerçeği fark etmek ve uyanmak, her ikisi de mahkeme kartıyla temsil edilir. Harvey işi ile ilgili her şeyi öğrenmeli, sonrasında işin semeresini alacaktır. Harvey sabırsız biridir (Koç Burcu’nun bir başka özelliği) ve her şeyi hemen denemek ister. İçsesine kulak

vermeyi öğrenmeli, kavrayış bir gecede ortaya çıkabilen bir şey değildir.

3. Soru: Kariyerimde değiştiremediğim taraflar var mı?

Cevap: Kılıç Prensi. Bu kart Harvey’in kendi sorunlarına aldırış etmediği, onun yerine başkalarının sorunlarını çözmeye çalıştığını gösterir. Bütün dünyayla arkadaş olabilir ama neye mal olur? Bu kart Harvey’in düşündüğü kadar olgun biri olmadığına işaret eder. Hayatında herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsa önce kendini değiştirmelidir.

4. Soru: Kariyerim için en iyisini mi yapıyorum?

Cevap: Azize (ters). Azize kartının ters açılması korku, suçluluk hissetmek ve gerçeği kendi içinde aramayı reddetmek anlamına gelir. Harvey yeniliklere açık olmak yerine dar kafalı veya önyargılı olmaya eğilimli olabilir. O, mevcut tutumuyla hiçbir yere gidemeyeceğini hissettiğini söyledi. Harvey kendine güvenmediği ve kişisel farkındalığı olmadığı için elinden gelen en iyi işi yapamıyor.

5. Soru: Kariyerime yardımcı olacak ne gibi değişiklikler yapabilirim?

Cevap: Büyücü (ters). Harvey yeni bir iş yapmak istiyor, ama bu alanda birtakım şeyler elverişli hale gelene kadar beklemeli. O, hedefine ulaşamamıştı, sorunu zorlayıp değişiklik yapmak istiyor, ama şimdi bunu yapması doğru değil. Yapması gereken en önemli değişiklik, düşüncesiz davranışlarını kontrol altına alması olacaktır.

6. Soru: Geçmişimdeki hangi engeller şimdiki kariyerimi etkiliyor?

Cevap: Asılan Adam. Asılan Adam Harvey’in tamamen tutumunu değiştirmesi gerektiğine işaret eder. Kuruntularıyla birlikte eski ve olumsuz davranışlarından kurtulmaya ihtiyacı vardır. Alkol ve uyuşturucuya sığınma eğilimi olabilir ya da kendini kurbanmış gibi ya da büyük acı çekiyormuş gibi hissedebilir. Zihni sakinleştirip gerçekleri görmenize yardımcı olan meditasyon Harvey’e yardımcı olacaktır ve onu engelleyen şeyleri ortadan kaldıracaktır.

7. Soru: Sonuç ne olacak?

Cevap: Değnek Üçlüsü. Bu kart “İşimi ve sosyal faaliyetlerimi ben yaratır, ben yönlendiririm” anlamına gelir. Harvey öncelikle kendi enerjisine odaklanmalı ve kariyer hedeflerini belirlemeli. Hazır olduğunda hedeflerine ulaşması için en iyi yol kendi kendine ortaya çıkacaktır.

Yorumlar

Bu okumada kişisel farkmdalık ihtiyacı vurgulanmıştır. Harvey meditasyonun ve yaratıcı imgelemenin çok yararını görecektir. Koç Burcu için uzun süre oturup bunları yapmak güçtür, ama sonunda elde edeceği ödüller onu teşvik edebilir. Bugün için onun enerjisi dağılmış ve kariyer yolu belirsizdir. Harvey kısa zamanda kendi yaşamıyla ilgilenecek ve her şey onun için daha iyi olacaktır.

Tarot Özel Kariyer Açılımı_3.jpg

Tarot Özel Kariyer Açılımı_2.jpg