Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Özel İş Falı

Açılan Kartlar

1. pozisyon: Yıldız (ters)

2. pozisyon: Tılsım Kraliçesi

3. pozisyon: Kılıç Beşlisi (ters)

4. pozisyon: Değnek Beşlisi

5. pozisyon: Azize

6. pozisyon: Değnek Altılısı (ters)

7. pozisyon: Kılıç Yedilisi

Yorumlama

1. Soru: İşinle ilgili ne tür bir endişe duyuyorsun?

Cevap: Yıldız (ters). Jeff işinde kendisi için bir gelecek görmüyor. Şirketinde yönetici konumunda ve erişebileceği en üst pozisyonda. Jeff kendine yeni hedefler koymalı ve yaşamında ilerlemek için yaratıcı imgelemeyi kullanmalı.

2. Soru: Çatışma senin kontrolün dışında mı?

Cevap: Tılsım Kraliçesi. Jeffin şirket sahibi tenkitçi ve yargılayıcı biri. Her ne kadar Jeff buna olanak tamsa da patronu onu sürekli suistimal etmeyi sürdürüyor. Şirket sahibinin eşi işleri kolaylaştırmaya çalışarak iş yaşamıyla ilgili konuları daha katlanılabilir bir hale getirmeye çabalar. Jeff işini en iyi şekilde yaptığını hisseder ve patronu tarafından onaylanmak hoşuna gider. Jeffin seçeneği var; ya olduğu yerde kalıp suistimale uğramayı kabul edecek ya da işini değiştirecek.

3. Soru: Duygularını patronunla paylaşmalı mısın?

Cevap: Kılıç Beşlisi (ters). Jeff problem ve sorun yaratmaktan yana değildir. Bu durumun değişmeyeceğini hisseder. Patronunun işlerin nasıl yürüyeceğine dair kendi fikirleri var ve Jeff bunlara tahammül etmelidir. Jeff patronuyla konuşmayı denediğini ama işe yaramadığını belirtti.

4. Soru: Bu iş fiziksel sorunlara yol açıyor mu?

Cevap: Değnek Beşlisi. Evet. Jeffin sağ diziyle ilgili sorunu var (diz sorunları, kariyer ve sosyal duruşla ilgilidir). Çalıştığı işte tanınmak için kavga veriyor ve Jeffin ego ihtiyacı tatmin edilmiyor. Fiziksel sorunları Jeffin mutlaka iş durumunu yeniden değerlendirmesi gerektiğini işaret ediyor.

5. Soru: Kısa zamanda işinde bir değişiklik olacak mı?

Cevap: Azize. İşi son zamanlarda bir iyi-bir kötü gittiği için Jeff işini değiştirip değiştirmeyeceğinden emin değil. Ama Azize bunu Jeffin bildiğini söylüyor. Bu, Jeffin karar vermesi gerektiği için durumu görmezden geldiği anlamına gelir.

6. Soru: Yeni bir iş araman gerekecek mi?

Cevap: Değnek Altılısı (ters). Bu kart Jeffin şu anda bir karar vermemesi gerektiğini veya herhangi birinin onun yerine karar vereceğini gösterir. Bu aşamada başarı mümkün değil ama durum değişebilir.

7. Soru: Sonuç ne olacak?

Cevap: Kılıç Yedilisi. Kılıç Yedilisi özüne güvenmeyi ve onun rehberliğine başvurmayı gösterir. Jeff bir şekilde kazıklandığını veya ondan bir şeyler çalındığını hissetmektedir. Şüphesiz yeni bir iş, Jeff için daha tatmin edici olacaktır.

Yorumlar

Jeff şu anda hedeflerine doğru ilerlemediğini ve daha iyi ya da daha açık bir cevap alana kadar beklemesi gerektiğini hissediyor. Bu analiz şu an için doğru olabilir ama Jeffin işine bağlı sorunları devam ederse ona zarar verebilir o zaman bu analiz doğru olmaz.

Tarot Özel İş Açılımı_7.jpg

Tarot Özel İş Açılımı_5.jpg