Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Örnek İş Açılımı

Açılan Kartlar

1. pozisyon: Kılıç Kraliçesi

2. pozisyon: Değnek İkilisi

3. pozisyon: Değnek Dokuzlusu (ters)

4. pozisyon: Kılıç Dokuzlusu (ters)

5. pozisyon: Tılsım Altılısı

6. pozisyon: Tılsım Ası

7. pozisyon: Âşıklar

Yorumlama

1. Soru: İşinle ilgili ne tür bir endişe duyuyorsun?

Cevap: Kılıç Kraliçesi. Joyce iradeli bir kadındır ve işinde başarılı olmaya azimlidir. Çok çalışır ve kazanmak ister. Belinden ameliyat olması gerekiyor, ama işyerinde onun işlerine bakacak kimsenin olmadığını düşünüyor.

2. Soru: Çatışma senin kontrolün dışında mı?

Cevap. Değnek İkilisi. Joyce iş hayatında çatışmanın ne olduğunun farkında ve kontrolü elinde tutar. İşteki sorunlar Joyce’un sağlığını kötü yönde etkilediğini açıkça gösterdi. Joyce üç ortaktan biri ve her biri iş için neyin iyi olacağını bildiğini düşünüyor. Joyce bel ağrısının yeniden artması yüzünden bir bakıma kontrolünün işte sınırlı olduğunu anlamalıdır. Bel sorunları kişi hak ettiği desteği görmediğini hissettiği zamanlarda ortaya çıkar.

3. Soru: Duygularını patronunla paylaşmalı mısın?

Cevap: Değnek Dokuzlusu (ters). Joyce deneyimlerinden elde ettiği bilgeliği kullanmıyor ve kendisini korunmasız hissediyor. Mücadele etmesi gereken iki ortağı daha var ve her birinin memnun edilmesi gereken birer egosu var. Bu durum sağlıklı değildir ve Joyce bu sağlıksız durumu içselleştirmiştir.

4. Soru: Bu iş fiziksel sorunlara yol açıyor mu?

Cevap: Kılıç Dokuzlusu (ters). Evet. Joyce’un krize doğru gittiği şu anda değişiklik yapmanın tam zamanıdır. Dinlenmeye zaman yok, onun fiziksel sorunlarının kaynağı diğer iki ortağıdır. Bu durumda suç iş hayatında değil, Joyce’un fiziksel sorunlarının altında yatan zihinsel yorgunluktadır.

5. Soru: Kısa zamanda işinde bir değişiklik olacak mı?

Cevap: Tılsım Altılısı. Joyce mutlaka belinden ameliyat olmalıdır. O yokken onun işini üstlenmesi için iki yeni elemanın işe alınması gerekecektir. Güvenmeyi öğrenmeli ve bu yeni kişilerle kaynaklarını paylaşmalıdır. Çalışmadığı bu süreçte Joyce para kazanmanın değişik yollarını gözünde canlandırmaya çalışabilir.

6.Soru: Yeni bir iş araman gerekecek mi?

Cevap: Tılsım Ası. Joyce’un şirkette hissesi olduğundan beri herhangi bir işle ilgilenmedi. Buna rağmen bu kart, parayla ilgili yeni haberler olabileceğini, çok para kazanılacağını ve Joyce’un sağlığının daha iyiye gideceğini gösteriyor. Joyce, işyerindeki ortaklarından biri kocası olduğu için, ilişkilerinin mali güvenlik üzerine kuruldu-

ğunu anlamalı. İşyerlerini büyütüyorlar. Bu kart bunun başarılı bir girişim olacağını söylüyor.

7. Soru: Sonuç ne olacak?

Cevap: Âşıklar. Joyce hayatta ne yapmak istediğine karar vermeli. Seçici ve sorumluluk sahibi olmalı, doğru kararlar alacağına dair kendine güvenmeli. Joyce neye karar verirse versin, bu kararı kocasını ve kendi ailesini de etkileyecek. Kendisini savaş alanından çekmesi, sorunları çözmeyecek sadece erteleyecek. Karar vermesi gerekiyor.

Yorumlar

Bu işyerinin üç patronu da akraba ve birbiriyle ilişkileri iyi değildir. İlişkilerinin düzelmesi için bu işyerini satmaları akıllıca olacaktır. Ancak sorunlar dağ gibi olmasına rağmen bu, şimdilik mümkün görünmemektedir. Daha fazla yardım almak, Joyce’un işyerinde daha az zaman geçirmesi, durumun düzelmesine yardımcı olacaktır.

Tarot Örnek İş Açılımı_12.jpg