Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Manevi Arzu Açılımı

MANEVİ ARZU

1. Fiziksel ve maddi konulardaki tutumum nedir?

2. Duygusal dengemi nasıl sağlarım?

3. Yakında, bir yol göstericiyle tanışacak mıyım?

4. Aydınlanmamı engelleyen şeyler nedir?

5. Şu andaki hayatımda yapmak zorunda olduğum değişiklikler nedir?

6. Seçeneklerim nedir?

7. İç dünyamla ve daha yüce bir güçle olan bağlantım nedir?

Jenny için Manevi Arzu Açılımı

Açılan Kartlar

1. pozisyon: İmparator

2. pozisyon: Değnek Onlusu

3. pozisyon: Azize

4. pozisyon: Kılıç Sekizlisi (ters)

5. pozisyon: Tılsım Yedilisi

6. pozisyon: Ermiş (ters)

7. pozisyon: Değnek Altılısı

Yorumlama

1. Soru: Fiziksel ve maddi konulardaki tutumum nedir?

Cevap: İmparator. Jenny kendisinin patron olduğunun farkındadır, o liderdir ve olaylara ön ayak olan kişidir. Bağımsızdır ve güzel fikirleri vardır. Jenny fiziksel ve maddi arzularına, bakış açısına yardımcı olan içsel gücüyle bağlıdır.

2. Soru: Duygusal dengemi nasıl sağlarım?

Cevap: Değnek Onlusu. Jenny başkalarının ağır yüklerini kabul etmeyi reddederek kendi duygularını dengede tutar. Jenny’nin işyerinde büyük değişiklikler vardır ve her gün yeni insanlarla ilgilenmesi gerekir eğer uygun sınırlar koymasaydı çok stresli olabilirdi.

3. Soru: Yakında bir yol göstericiyle tanışacak mıyım?

Cevap: Azize. Bu kart Jenny’nin sezgisel düzeyinin yüksek olduğunu gösterir. Rehberlik için kendi içsesini dinlemeli ve elde ettiği bilgiyi kullanmalıdır. Öğretmenini kendi içinde bulacaktır.

4. Soru: Aydınlanmamı engelleyen şeyler nelerdir?

Cevap: Kılıç Sekizlisi (ters). Jenny sorunlarının üstesinden gelebilecek kadar kendini güçlü hissetmiyor aksine kendini “sıkışıp kalmış” gibi hisediyor. Bu sadece bir kanıdır gene de meditasyon aracılığıyla her zaman için değiştirilebilir. Esas konu aydınlanmadan ve onu takip eden sorumluluklardan korkmak olabilir.

5. Soru: Şu andaki hayatımda yapmak zorunda olduğum değişikliler nelerdir?

Cevap: Tılsım Yedilisi. Jenny çabalarının meyvesini toplayacak konumdadır. Ama egosunun, başkalarına hizmet etme arzusuyla arasına girmesine izin vermemelidir. O işte “kıyı çizgisinde dolaşmadan” ziyade sebat etmelidir.

6. Soru: Seçeneklerim nedir?

Cevap: Ermiş (ters). Jenny’nin seçenekleri vardır ama bu seçenekleri kendinden emin bir şekilde ve açık bir zihinle yapmalıdır. Öncelikle çözüm bekleyen birtakım korkuları ve güvensizlikleri olabilir. O, bu aralar içsel rehberiyle temasta olmayabilir, meditasyon yapmak için gayret etmelidir.

7. Soru: İç dünyamla ve daha yüce bir güç ile olan bağlantım nedir?

Cevap: Değnek Altılısı. Bu kart zafer kartıdır. Jenny içsel rehberiyle iletişimini geliştirmeye devam ederek zafer kazanabilir. Bu, onun iş hayatında ve sosyal yaşantısında olumlu seçimler yapmasına yardımcı olacaktır. Kendine ve içsel kaynaklarına güvenerek egosunu ve arzularını dengelemelidir.

Yorumlar

Jenny bir merkezde meditasyon ve manevi değerler ve ilgili konular hakkında öğretmenliğe başlamaktan hoşlanabilir. Bunu yapma gücüne sahip!

Tarot Manevi Arzu Açılımı_0.jpg