Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


TAROT KUPALARIN YAYMALARI

KUPALARIN YAYMALARI

Bir okumada, Kupaların İkilisi kartı çıkması, hem durum hem de mücadele yaymasında, duygusal tepkiye sebep olacaktır. Herhangi bir çözüm gerekmeden önce, duygularımızın farkında olmamız ve yüzleşmemiz gereklidir.

KUPALARIN ÜÇLÜSÜ (DURUM) KUPALARIN ALTILISI (MÜCADELE)
Her iki kart; başarıların, duygusal gelişmelerin ve değişik dönemlerin tamamlanmasından bahsediyor. Bu yaşamda mutluluk, hayatı ve bolluğu, kutlama yeteneğidir.

Durumumuzu, bize kazandırdığı “Kendini bilme” uğruna kutlamaya davet ediyor, fakat o sadece duygusal olgunluğa doğru, yolculuğumuzun, başlangıcındaki başarıdır. Ama dinlenmeyi ve başarımızı arkadaşlarımızla kutlamayı unutmamalıyız.
Mücadelemizde, özellikle geçmişle ilgili duyguların, Kupaların Üçlüsü’ndeki gibi, geleceğimizi nasıl etkileyeceğini bilmeli ve ilerlemeye devam etmeliyiz.

Kupaların Altılısı da halen, yapılacak iş olduğunu anlatır. Bütüne varabilmemiz için kendimize ne vermeliyiz? Bu karttaki hangi figür I biziz ? Hangisinden daha çok zevk alıyoruz ? Vermek mi, almak mı bizi mutlu edecek ? şeklinde kendimizi geliştirmeliyiz.

Her iki kartta paylaşma, vermek, almak kavramları vardır. Kupaların Altılısı, genellikle akıllı öğretmenöğrenci ilişkisini temsil eder. Her iki kart, bizim durumumuzu çözmek için “Destek grup” başarısına, ihtiyacımız olduğunu anlatıyor.

Belki de ihtiyacımız olan şey, son karar vermeden önce birisinin, bizim düşüncelerimizi, sesli yansıtmasıdır.