Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


TAROT KONUM DEĞİŞTİRME AÇILIMI

1. Neden konum değiştirmek istiyorum?

2. Yeni bir iş olasılığı var mı?

3. Bu alanda sağlığımla ilgili bir sorun var mı?

4. Bu hareket finansal açıdan başarılı olacak mı?

5. Yeni konumunda daha mutlu olacak mıyım?

6. Bu konum değişikliğinin kalıcı olma olasılığı var mı?

Marty İçin Konum Değiştirme Açılımı

Açılan Kartlar

1. pozisyon: Kılıç Ası

2. pozisyon: Tılsım Prensi

3. pozisyon: Tılsım Kralı (ters)

4. pozisyon: Değnek Ası

5. pozisyon: Değnek Kraliçesi (ters)

6. pozisyon: Tılsım İkilisi (ters)

Yorumlama

1. Soru: Neden konum değiştirmek istiyorum?

Cevap: Kılıç Ası. Marty bir ilişkiden yeni çıktığı ve ailesinden bir kişiyi kaybettiği için çok mutsuz. As her zaman yeni başlangıçları işaret eder ve Marty kendisi için yeni sorunların ortaya çıkacağını görebilir.

2. Soru: Yeni bir iş olasılığı var mı?

Cevap: Tılsım Kralı (ters). Yeni bir iş olasılığı, büyük işin yanı sıra okula gitme olasılığı da vardır. Bu bir staj anlamına da gelebilir. Marty bu fırsatı değerlendirirse kendisi için iyi olacaktır.

3. Soru: Bu alanda sağlığımla ilgili bir sorun var mı?

Cevap: Tılsım Kralı (ters). Marty tembellik yaparsa, bedensel zevklere yoğun olarak odaklanırsa veya para kullanma konusunda beceriksizlik yaparsa birtakım sağlık sorunları yaşayabilir. Marty Başak Burcu’dur, iş ve

sağlıkla ilgili konular Başak Burcu’nun temel dürtüleridir. Toprak burçları olumlu oldukları zaman materyalist ve pratiktirler, ama olumsuz oldukları zaman hırslı ve açgözlüdürler. Cevap dengedir.

4.Soru: Bu hareket finansal açıdan başarı getirecek mi?

Cevap: Değnek Ası. Marty sosyal hayatında ve işinde yeni başlangıçlar yaşayacak. Bu hareket ona hem finansal açıdan hem de sosyal açıdan fırsatlar getirecek. Marty heyecanlı bir dönem geçireceğini bilmelidir.

5. Soru: Yeni konumumda daha mutlu olacak mıyım?

Cevap: Değnek Kraliçesi (ters). Bu kart tahakküm eden, talepkâr ve kontrolü elinde bulunduran bir patronu işaret eder. Marty’nin işini iyi yapması, dakik olması ve bu kişiyi memnun etmek için verimli olması gerekecek. Eğer Marty işine yeteri kadar özen gösterirse mutlu olabilir.

6. Soru: Bu konum değişikliğinin kalıcı olma olasılığı var mı?

Cevap: Tılsım İkilisi (ters). Marty işi ile ilgili mümkün olduğu kadar çok şey öğrenmeli, finansal durumu konusunda ihtiyatlı davranmalı ve sağlıklı olmalıdır. Bu kart Marty’nin para konusunda dengesiz olduğunu ve bunun üstesinden gelmek zorunda olduğunu gösterir. Aksi takdirde bu konum değişikliği yürümeyebilir.

Yorumlar

Konum değişikliği Marty’nin yararına olabilir. Bu olay işini ve çevresini değiştirecek, yeni ilişkiler kurmak için seçenek verecek. Şimdi risk almalı ve yeni bir başlangıç yapmalıdır.

TAROT KONUM DEĞİŞTİRME AÇILIMI_3.jpg

TAROT KONUM DEĞİŞTİRME AÇILIMI_6.jpg