Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Para Yedilisi

Tarot Kartı Para Yedilisi

Para Yedilisi, Asılan (XII) ve Kılıç Dörtlüsü ile birlikte geçici gecikmeleri gösteren kartlar grubuna dahildir. Diğer iki kartın aksine, bu kartta gene de devam eden bir büyüme süreci gözlenir.İş yaşamında Para Yedilisi kendimizi sabırla, yavaş ama sürekli bir gelişme evresine uydurmamız gerektiği anlamına gelir. Çabuk sonuçlar ümit eder ve beklersek hayalkırıklığına uğrarız; ve sabırsızlıkla veya tez canlılıkla gelişmeyi hızlandırmaya kalkarsak gelecek vaat eden bir gelişmeyi başarısız olma tehlikesine düşürürüz.

 

 

Buna karşın eğer sabırla ilerlersek olumlu ve kalıcı değerde bir sonuçtan emin olabiliriz.Kişisel ilişkiler kapsamında bu kart aynı şekilde, hoş bir hasat beklentisiyle yavaş, sürekli bir büyümeyi gösterir. Bir hamilelik anlamına da gelebilir. Para Yedilisi özenli bir sabır, “bir şey yapmadan yapmak” için bir çağrıdır. Özellikle yeni ilişkilerde bizi hiçbir şeyi aceleye getirmemeye veya sabırsızlık nedeniyle sağlıklı bir büyümeyi tehlikeye sokmamaya davet eder.Bu kart sabır ve yavaş büyüme demektir.

 

 

Bizi bir konuya dinginlikle bakmaya ve ona yeterince zaman vermeye çağırır ki, böylece gelişebilsin ve ortaya çıkabilsin. Gelişmeye acele ve işgüzar bir müdahelede bulunmadığımız takdirde, olumlu sonuç kesindir. Para Yedilisi, Asılan (XII) ve Kılıç Dörtlüsü ile birlikte geçici gecikmeleri gösteren kartlar grubuna dahildir. Diğer iki kartın aksine, bu kartta gene de devam eden bir büyüme süreci gözlenir.İş yaşamında Para Yedilisi kendimizi sabırla, yavaş ama sürekli bir gelişme evresine uydurmamız gerektiği anlamına gelir. Çabuk sonuçlar ümit eder ve beklersek hayalkırıklığına uğrarız; ve sabırsızlıkla veya tez canlılıkla gelişmeyi hızlandırmaya kalkarsak gelecek vaat eden bir gelişmeyi başarısız olma tehlikesine düşürürüz. Buna karşın eğer sabırla ilerlersek olumlu ve kalıcı değerde bir sonuçtan emin olabiliriz.Kişisel ilişkiler kapsamında bu kart aynı şekilde, hoş bir hasat beklentisiyle yavaş, sürekli bir büyümeyi gösterir. Bir hamilelik anlamına da gelebilir.

 

 

Para Yedilisi özenli bir sabır, Çinlilerin “bir şey yapmadan yapmak” için bir çağrıdır. Özellikle yeni ilişkilerde bizi hiçbir şeyi aceleye getirmemeye veya sabırsızlık nedeniyle sağlıklı bir büyümeyi tehlikeye sokmamaya davet eder.

Para Yedilisi Düz Açılırsa

Paraya giden yol zafer getirir. Finansal sorumlulukların üzerine yoğunlaşmak. Parayı akıllıca kullanma isteği Çok para kazanmaya kafa yorma. Güvenlik duygusuyla birlikte sağlığın iyileşmesi. Kendine güvenme ve para konusunda denge.

Para Yedilisi Ters Açılırsa

Parayla ilgili konularda belirsizlik var. Başarı garanti değil. Para ağacı yok. Maddi kayıplar yüzünden sağlığın bozulması. Kendine güven eksikliği. Düş kırıklığı ve sürekli endişe. Güvensizlik ve paranoya. Az kazanç. İçsel inanan olmaması. Adilik ve kıskançlık.

(6) Yorum Ekli

 1. selma04 Mart 2016 Cevapla
  param hemen gelecekmi
 2. yusup22 Temmuz 2014 Cevapla
  güzel
 3. yusup22 Temmuz 2014 Cevapla
  param gelecekmi
 4. yusup22 Temmuz 2014 Cevapla
  istediklerimi yapa bilirmiyim
  • yusup22 Temmuz 2014 Cevapla
   aşk hayatım nasıl olacak
 5. yusup22 Temmuz 2014 Cevapla
  yakında neler bekliyor işlerim nasıl olacak

20 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)