Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Para Prensi

Para Prensi (Tılsım)

Gezegeni: Oğlak (22 Aralık 20 Ocak)

Süre: Yıl

Tarot Kartı Para Prensi bize sunulan bir şansı, yolumuza çıkan bir dürtüyü haber verir. Paralarla temsil edilen toprak elementinin anlamına göre, aynı zamanda somut olarak yapılabilir ve çok yararlı bir öneriyle ilgilidir. Toprak elementinin kararlılığı dan dolayı bu teklif değerli ve güvenilir olarak kabul edilmelidir. Sorulan sorunun yönüne bağlı olarak, bir yanda iyi bir işi sonuçlandırmak veya yeni bir işle görevlendirilmek için bir şans, diğer yanda ise ya duyusal bir deneyim için bir fırsat ya da bizi zor durumdan kurtarmaya yarayan fazlasıyla faydalı bir öneri ile ilgili olabilir. Somutluk ve sağlamlık bu kartın vurguladığı dürtü ve fırsatların daima tipik özelliğidir.İş yaşamında iyi bir anlaşma, yeni bir proje veya gerçekleşmesi için yardımcı destek gören bir plan demektir.

 

 

Tarot Kartı Prens iş bulma, para kazanma, yeni bir iş pozisyonu teklifi alma veya kazançlı bir işi sonuçlandırma fırsatını gösterir.Bilinç düzeyinde bu kartla vurgulanan fırsat somut sonuçlara ulaşır. Uzun zamandır içimizde taşıdığımız sorular, belirsizlikler, düşünceler dışarıdan gelen önemli dir dürtü sayesinde şimdi açıklık kazanabilirler. Planlar yapılanır, girişimler gerçekleşir. Bugüne kadar daha ziyade hayalî akıl oyunları olan fikirler bu dürtüyle harekete geçerler. “Aslında bir ara … yapmalıyım” ve “Bir gün … yapacağım”lar anlamlı bir öneri ya da iyi bir fırsat sayesinde şimdi gerçek olabilirler.Kişisel ilişkiler kapsamında bu kart aynı şekilde değerli ve kalıcı deneyimler kazanmak için iyi bir fırsatı ifade eder.

 

 

Kapsamı tek bir duyusal deneyimden kalıcı bir ilişkiye girme şansına kadar uzar. Para Prensi aynı zamanda inisiyatif ve bir flörtü kalıcı bir bağa dönüştüren adım anlamına gelebilir. Mevcut ilişkilerde bu kart daima şimdiye kadar tartışmalı kalan durumların kalıcı bir açıklığa kavuşamasını sağlayan somut bir dürtüyü gösterdiği gibi, gelecekteki gelişmeler için etkin olan dürtüyü de gösterir.

Para Prensi Düz Açılırsa

Tarot Kartı Prens para kazanmayı arzular. O eğitim, kariyer sahibi olmak ve mesleğinde en üst noktaya ulaşabil mekle ilgilenir. Bu bir öğrenci kartıdır. Prens maddiyatçı, hırslı ve geleneksel biridir. O hedeflerine ulaşmak için ya da kazanç sağlamak için başkalarını kullanabilir. Para ya da sağlık konularıyla ilgili olumlu haberler var.

Para Prensi Ters Açılırsa

Bu prens öğrenimle, hedef belirlemekle veya nasıl para kazanılacağı ile ilgilenmez. Kolay yaşamak ister; bencil, açgözlü ve tembeldir. Prens otoriteye kızar ve çok tülepkâr birisidir. Bu prensin getirdiği haberler para ve sağlık konularıyla ilgilidir; ancak olumlu haberler olmaz.