Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Para İkilisi

Tarot Kartı Para İkilisi

Astrolojik Karşılığı Ay Yükselende, uyum göstermeye isteklilik anlamında ve AyMars döneklik anlamında. Para İkilisi oynak kararın, aynı zamanda da umursamaz kararsızlığın kartıdır. Hayatın akışına kendimizi uydurabildiğimizi, böylece iniş ve çıkışları fazla zorlanmadan aştığımızı gösterir. Hayata karşı tavrımıza ve bu kartın temsil ettiği kapsama bağlı olarak bu oynak yaklaşıma hünerli, esnek, eğlendirici, spontane ve tazeleyici diye değer verilebilir ya da tavırsızlık, evet efendim ci uzlaşmacılık, döneklik ve boyun eğen uysallık diye dalga geçilebilir. Dolayısıyla bu kart zihinde akıntıyla sürüklenmekten abdal’ın engin bilgeliğine kadar olan geniş bir spektrumu kapsar.

 

 

İş yaşamında Tarot Kartı Para İkilisi becerikli olduğumuzu, görevlerimize ve çalışma ortamımıza kolaylıkla uyum sağladığımızı gösterir. Yaptıklarımızı gerçek bir ciddiyetle yapmadığımız ve çoğunu hafife aldığımız anlamına da gelebilir. Dolayısıyla kart yüksek anlamıyla bir yandan kendimizi sevimsiz angaryalardan ve esir eden güvenlik düşüncelerinden kurtarmış olduğumuzu ve içsel özgürlüğün bilincinde olarak görevlerimizi tam bir keyifle yürüttüğümüzü söylerken, kuşkulu yönüyle de sorumsuzluğa ve oyunbaz uçarılığa işaret eder.Bilinç düzeyinde bu kart bir hafiflik evresine işaret eder.

 

 

Milan Kundera’nın ısrarla vurguladığı gibi, hafifliğin ciddiyetle değiş tokuş halinde olması çok mutluluk verici olabilir, buna karşın tek taraflı kalıcı bir durum haline gelmesi ise acı bir krize sürükleyebilir. Bu nedenle kart ya zor ve kederli zamanlardan sonraki hoş bir kaygısızlığı, ya da hiçbir görüş bildirmeyen, ancak buna karşın masumane bir şekilde ciddiye alınmamaktan yakınan daimî çocuksu bir kişiyi gösterebilir.

Para İkilisi Düz Açılırsa

Paramı nasıl dengeleyeceğimi biliyorum. Başkaları aracılığıyla maddi kazanç elde edilebilir. Parayı ve sağlığı dengelemek ezeli ve ebedi bir mücadeledir. Mal mülk edinme arzusu. Gelecekte zengin olacağına dair inanca sahipsin. Olumlu sağlık durumu.

Para İkilisi Ters Açılırsa

Paramı nasıl idare edeceğimi bilmiyorum. Mali konularda sıkıntı var. Para kaybı. Yoksulluğa dikkat edin. Maddi koşullara bağlı olarak sağlık açısından sorunlar var. Beceriksizlikten dolayı yeteri kadar kazanamamaktan korkmak. Materyalist olmak.

(1) Yorum Ekli

  1. abdulvahap25 Ağustos 2014 Cevapla
    bu hafta para şansım

13 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)