Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Para Dörtlüsü

Tarot Kartı Para Dörtlüsü

Tarot Kartı Para Dörtlüsü abartılmış bir güvenlik gereksinimini ve bunun para hırsı, pintilik ve değişikliklere karşı derin korku biçimlerindeki etkilerini gösterir. Bu kartın nitelediği tavır daima hayata karşı biraz düşmanca bir şeyler barındırır, çünkü şimdiyi muhafaza etmek için nasıl gayretle çabaladığımızı ve hayatın akışına karşı nasıl neticede boşuna direndiğimizi gösterir.

 

 

Her durumda katılaşma yolunda olduğumuzun işareti, çoğunlukla da zamanı geldiğinde kabuklaşma zırhlarını patlatan Kule’nin (XVI) habercisidir. Eğer Para Dörtlüsü’nün bulunduğu pozisyon bizi bu davranışa davet ediyorsa, kendimizi sınırlamamız, odaklanmamız ve geri durmamız veya bu konudaki gayretimizi asla gevşetmemiz gerektiği anlamına gelir.İş yaşamında bu kart pozisyonumuza, ya da onun bize verdiği sözüm ona güvenceye yapışıp kaldığımızı gösterir. Abartılmış derecede katı olan, bu nedenle oldukça yararlı gelişmeleri de bloke ettiğimiz bir tavrın ifadesidir. Çoğunlukla sabit görüşlerimizde inat ettiğimizi ve yeniden düşünmeye ve kendimizi yeni bir şekilde yönlendirmeye hazır olmadığımızı gösterir.

 

 

Tarot Kartı Para Dörtlüsü , önümüze başka yollar ve olanaklar çıkarken, inatla, ama boşuna, eski meslekî rotamızda ilerlemeye devam ettiğimiz; onları bize fazla belirsiz ve spekülatif göründüğü için reddettiğimiz ve yerine “aşina olduğumuz yoksunlukta” ısrar ettiğimiz anlamına gelir.Bilinç düzeyinde Para Dörtlüsü yeni koşullara ve anlayışlara direnmemize neden olan sabit fikir veya saplantılı görüş anlamına gelir. İnatçılığımızın ve dikbaşlılığımızın kurbanı olmanın tam yolunda olduğumuz için burada kesinlikle ciddiye alınması gereken bir uyarıdır.

 

 

Bu karttan mevcut yaklaşımlarımızı acilen terk etmemiz ve başka görüşlere ve yaşam yollarına açılmamız gerektiği, çünkü aksi takdirde gelmekte olan krizin kaçınılmaz olarak bizi bu adımı atmak zorunda bırakacağı anlaşılmalıdır.Kişisel ilişkiler kapsamında bu kart bunaltıcı bir tavrı gösterir. Bu tehditkâr ve belirsiz olarak duyumsanan canlılığın yerini alışılmış kurallar ve katı davranış modelleriyle değiştirme çabasıdır. “Yapışmak” olarak adlandırılabilecek bu davranışın ana sebebi, diğeri tarafından terk edilmekten duyulan derin korkudur. Bu çaba her ne kadar anlaşılabilir olsa da, aynı zamanda da aptalcadır: Güvenin yerini güven altına almak çabaları ve doğal canlılığın yerini katı koşullar aldığı zaman, her ilişki ölür. Bu bakımdan kart burada, belki iyi niyetle yapılan, ama etkileri yıkıcı olan bir korumacılık için acil bir uyarı olarak görülmelidir.

Para Dörtlüsü Düz Açılırsa

Paranın ve sahip olduğum servetin değerinin farkındayım. Emlak alımı veya satımı. Para konusunda dengeli bir tutum izlemek gerek. Miras kalması. Sağlıklı olmak. Midas dokunuşu. (Kral Midasın dokunduğu her şey altın olur)

Para Dörtlüsü Ters Açılırsa

Paranın değerinin farkında değilim. Finansal açıdan işlerin ters gitmesi. Kumar oynamak. Aşırı tüketim, müsriflik. Bütçeni dengelemen gerekiyor. Finansal sıkıntılar yüzünden sağlığın kötüye gitmesi. Parasal konularda deneyimsizlik. Emlak değerinin düşmesi anlamına gelir.

(5) Yorum Ekli

 1. abdulvahap25 Ağustos 2014 Cevapla
  bu hafta para durumu
 2. nail11 Ağustos 2014 Cevapla
  para falıma bakarmısınız
 3. senay18 Temmuz 2014 Cevapla
  Ev sahibi olacakmiyiz ve borçları bitirecekmiyiz kısa sürede?
 4. merve29 Aralık 2013 Cevapla
  Bu karta niyette cekerken eski sevgilimle barisicakmiyiz demistim bu kart ters cikti
 5. MERYEM SEBNEM GÜNAY03 Eylül 2013 Cevapla
  PARA FALIMA BAKARMISINZI

12 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)