Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Para Dokuzlusu

Para Dokuzlusu

Para Dokuzlusu Geleneksel kart yorumlamada Para Dokuzlusu hep büyük, genellikle beklenmedik kazanç vaat eden parasal şans kartı olarak kabul edilmiştir. Dolayısıyla sürpriz iyi gelişmeler, ani devlet kuşları ve yaygın olarak büyük balık yakalamak denen durumlar anlamına gelir. Bu dışsal kazançlara yöneltilen şüphe götürmez güçlü yönünün yanı sıra, kartın aynı zamanda belirgin bir içsel zenginleşme deneyimini de ifade eden bir anlamı vardır.İş yaşamında Para Dokuzlusu çok başarılı bir işimiz, hatta belki de önümüzde mükemmel bir kazanç olduğunu gösterir. Bundan başka, çok arzu edilen ve kazançlı bir pozisyona terfi ettiğimiz, başvurumuzun beklenmeyen bir başarıyla sonuçlandığı ya da sınavlarda şaşılacak derecede başarılı olduğumuz anlamına da gelebilir.

 

 

Bu zeminle kart aynı zamanda işimizdeki görevlerimizden ratmin olduğumuzu, kendimizi içsel olarak mutlu ve zenginleşmiş hissettiğimizi gösterir.K.işisel ilişkiler kapsamında bu kart, genellikle hep “büyük balık” yakalamak diye tanımlanan: zengin bir kişi ile evlenme, hayat arkadaşını bulma, ta derinden mutlu eden bir karşılaşma anlamına gelir. Ancak bu kart yalnızca yeni ilişkileri ifade etmez.

 

 

Olgun ilişkilerde ilişkimizin zenginliğinin farkına vardığımız ve keyfini çıkardığımız, belki de en iyi şekilde, özgürce ve tamamıyla başbaşa yapılan bir tatille ifade edilebilecek olan, mutlu zamanları belirtir.

 

Para Dokuzlusu Düz Açılırsa

Parasal bilgelik. Akıllıca yapılan yatırımlar sonucunda finansal bağımsızlık. Endişelerden kurtulmak. Sağlıklı bir varoluş. Yaratıcı yetenekleri kullanarak ekonomik açıdan kazanç sağlamak refaha ulaşmak. Miras olasılığı. Parayla ilgili doğru kararlar verebilek.

Para Dokuzlusu Ters Açılırsa

Para konularında akıllıca davranamamak Arkadaşlar veya yanlış yatırımlar sonucunda kayba uğramak. Bağlı olmak depresyon yaratır. Güvensiz hissetmek, Mali konularda disiplinli olmayı öğrenmek gereklidir. Müsriflik. Sağlık sorunları.