Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Para Ası

Para Ası (Tılsım Ası)

Para Ası (Tılsım Ası)Diğer Aslar gibi, Para Ası da içimizde uyuyan Kişisel ilişkiler kapsamında bu kart derinden ır ırsatı gösterir. Burada paralarla temsil edilen mutlu eden ve kalıcı bir ilişki için gerçek bir fır toprak elementinin anlamına göre bizi iyi, somut sacı ifade eder. Dolayısıyla genellikle yeni bit sonuç ara götürecek olan içimizdeki veya içinde ilişkinin habercisidir. Ancak aynı zamanda mev bulundugumuz durumdaki bir fırsatı keşfetmek cut bir ilişkideki olumlu ve mutluluk verici bir le ilintilidir: dışsal, daha da ötesi içsel zenginli gelişmenin olanaklarının farkına varıp onları uy ğe. Kupa Asının yanısıra bu kart Küçük Arka gulamaya koyacağımızın işareti de olabilir, nanın en büyük şans kartıdır. Ancak bu şans kendini öne sürmez, keşfedilmek ister.

 

 

Büyük olasılıkla onu arama işi üzüm bağındaki define gibi çok çaba gerektirir. Sonuç yalnızca mükemmel ve kalıcı olmaz, aynı zamanda bizi derinden mutlu da eder.İş yaşamında bu kart bizim iş açısından değerli olan bir şeye kavuşmak için büyük bir fırsata sahip olduğumuz anlamına gelir. Bu birisi için güvence ve iyi ücret, bir diğeri için kişisel olarak tanınma ve prestij, bazıları için de dışsal başarı bilincinden bağımsız, belki de yaşamımızın anlamının orada yattığını bilerek anlamlı bir görevi yerine getirmek ve içsel doyum anlamına gelebilir.

 

 

Her durumda bu kart mevcut meslekî çabamızla hedefe ulaşmak için mükemmel başarı olanaklarımız var demektir.Bilinç düzeyinde Para Ası çok temel ve gerçekten yararlı kavrayışlar kazanma fırsatımız olduğunu belirtir. Bu, sayesinde bir sorunun uzun zamandır aradığımız çözümünü keşfettiğimiz bir fikir veya parlak bir iş alışverişine dönüşebilecek bir düşünce ya da örneğin özsaygının artması gibi veya ruhumuzun hâzinelerini kavradığımız “açil susam açılı anımsatan, başka bir değer düzeyinde anlam bulacak olan bir deneyim olabilir.

Para Ası Düz Açılırsa

Maddi kazançlarla ilgili yeni başlangıçlar olacak. Refah, zenginlik. Parayla ilgili yeni teklifler. Birisinden miras kalacak veya şans oyunlarından para çıkacak. Maddi güvenceye dayalı ilişkiler. Sağlıkta iyileşme, düzelme. Mutluluk.

Para Ası Ters Açılırsa

Parayla ilgili bir değişiklik olmayacak. Finansal açıdan sıkıntı var. Açgözlülük ve kıskançlık, sağlığı negatif açıdan etkileyebilir. Doğru bütçe yapmayı öğren. Bu ara kimseden borç alma. Kaynaklarını koru.