Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Kupa Yedilisi

Kupa Yedilisi

Kupa Yedilisi Astrolojik Karşılığı Neptün, aldanmanın, yanılsamanın ve dünyadan geri çekilmenin ifadesi olarak.Kupa Yedilisi aldanmanın ve yanılsamanın, serabın, alacakaranlığın kartıdır. Yanlış umutlarımız ve düşüncelerimiz olduğunu, kendimizi aldattığımızı veya aldatılmaya bıraktığımızı gösterir. Her durumda hayalkırıklığımn habercisidir ve yanılsamalara karşı acil bir uyarı olarak anlaşılmalıdır. Yine de kartın hoş bir yönü vardır: Eğer kendimizi umutlarımızın ve ideallerimizin bolluğundan kurtarmaya ve tek bir gerçekçi girişime konsantre olmaya hazırsak, beklenmeyen yardımı vaat eder.

 

 

İş yaşamında bu kart olmayacak hayaller ve yanılsamalar peşinde koştuğumuzu ve eğer olayları olduğu gibi görmeye, beklentilerimizi alçaltma ya ve kendimizi uygulanabilir olanla sınırlamaya başlamazsak tehlikeli bir bilinçsiz aldanma ve baştan çıkarılabilirlik evresine gireceğimizi gösterir. Düzmece işlerin, aldatıcı hedeflerin ifadesidir ve bazı durumlarda kirli entrikalara ve dürüst olmayan davranışlara karşı bir uyarıdır. Bunun yanı sıra iş yerindeki dalgınlığa ve dikkatsizliğe işaret edebilir ve daha fazla ciddiyete ve sistemli olmaya çağırabilir.Bilinç düzeyinde bu kart hayal dolu zamanların ve dünyaya pembe gözlüklerle bakmanın işaretir.

 

 

Eğer aldatıcı görüntünün bilincindeysek, böyle bir zaman bize sonunda kötü şekilde uyanılmayan sarhoş edici deneyimler getirir. Ancak kendimizi görüntünün aldatmacasına bırakır, onu gerçeklik olarak kabullenirsek, sert bir şekilde gözümüzün açılmasından kurtulamayız. En vahim biçiminde Kupa Yedilisi kaçmacılığı, akıl dışı olana temelsiz sıçrayışı, aşina yapılanmaların çözülüşünü ve sonradan sabun köpüğü gibi sönecek olan, bize hoş gelen bir hayalin içindeki gerçekliğin çılgınca yeniden biçimlendirilmesini gösterir.Kişisel ilişkiler kapsamında bu kart aşık olmanın sarhoşluğunu gösterir, ancak aklını başına getiren uyanışın sertliği için de uyarır. Nitelediği ilişkinin tamamıyla kumdan inşa edilmiş olduğunu söylemez, ama bu şekliyle kesinlikle ha yalkırıklığı yaratacak olan yüksek beklentilerimiz vardır. Uyanık zihnimizi uykuya göndermememiz, aksine ilişkiyi sağlıklı bir kuşkuculukla değerlendirmemiz için bir çağrıdır.

 

Kupa Yedilisi Kupa Yedilisi Düz Açtırsa

Aşkta zafer. Aklın duygular üzerinde kontrolü denge getirir. Maddi ya da manevi mutluluğa erişme arzusu. Rehberliği kendi içinde arama. Alkol ve ilaçlar hayal görmeyi artırır pembe gözlükleri çıkarma zamanı.

Kupa Yedilisi Ters Açılırsa

Aşkta ve duygusal ihtiyaçlarda hayal kırıklığı. Ayrılık ya da sevilen bir insanın kaybı duygusal açıdan insanı tüketir. İçsel kaynaklara çok az inanç ya da güven. Bedensel ihtiyaçların peşinden gitmek aklını kullanmaktan daha önemlidir. Duygulan kontrol etmekte başarısızlık. Öfke ya da kıskançlık sağlığı bozabilir.

Tarot falı, tarot falı bak, tarot destesi, tarot kartları, tarot falı kartları, tarot joker kartı, tarot kartlarının anlamları, tarot falı nasıl bakılır