Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Kupa Üçlüsü

Kupa Üçlüsü

Kupa Üçlüsü en iyi şekilde hasat şenliği deneyimi ile anlaşılabilir olan neşenin, sevincin ve mi nettarlığın ifadesidir. Değerli ve güzel bir şeye eriştiğimizi veya onu armağan olarak aldığımızı ve bundan dolayı mutlu, hoşnut ve müteşekkir olduğumuzu gösterir. İçsel düzeyde kart yaşama sevincini ve doyumu kasteder, dışsal düzeyde ise bir kutlamayı gösterir.

 

 

İş yaşamında bizim esaslı bir şeye ulaştığımız ve bu sonucu şükranla kutladığımız anlamına gelir. Bu, verilen sınavlar, enteresan bir iş yerinde çalışmaya başlamak, terfi, maaş zammı veya önemli bir işin sonuçlandırılması ile ilgili olabilir. Bunu yanı sıra kart aynı zamanda hoş bir çalışma ortamı ve iş arkadaşları çevresinde samimî girişimler anlamına gelir.

 

 

Bilinç düzeyinde Kupa Üçlüsü önemli bir evrenin tamamlanışını mutluluk ve şükran dolu olarak deneyimlediğimiz veya güzel bir kavrayıştan dolayı memnun olduğumuz anlamına gelir. Dolayısıyla, bizi gerçekten çok zorlayan ama aynı zamanda bazı bakımlardan da bizi geliştiren bir kriz evresinin bitmiş olduğunun, hoşnutluk ve rahatlama duygularıyla, farkına vardığımız bir zamanın sevinçli ifadesi olabilir. Aynı zamanda basitçe hayatımızı sağlıkla ve mutlulukla sürdürebildiğimiz için şükran dolu olduğumuz anlamına da gelebilir.

 

Kişisel ilişkiler kapsamında bu kart sevgi dolu ve uyumlu bir birlikteliğe kendimizi adadığımız gerçek doruk zamanlarındaki neşeye işaret eder. Bu ilişkiyi yaşamanın veya “büyümesine” hoş geldin demenin minnettarlığını gösterir. Yengeç burcundan olan bir kişi kendini güvende hissetmek ister.

Kupa Üçlüsü Düz Açılırsa

Sevdiğim şeyleri yaparak kendimi mutlu edebilirim. Arkadaşlarla geçirilecek hoş vakitler. Duygusal açıdan yükseliş. Nişan, evlilik, doğum veya seyahat nedeniyle gerçekleşecek kutlama planları. Cinsellikle ilgili bir dönem, hamilelik ya da resim, müzik ve edebiyat alanında yaratıcılık. Neşe, sevinç.

Kupa Üçlüsü Ters Açılırsa

Aşkta mutlu olmuyorum. İlişkimde sorun. Duygusal açıdan boşluk veya depresyon, kayıp. Düşük veya kürtaj olasılığı. Aşırı hoşgörü. Arkadaşlıkların bozulması. Alkol veya uyuşturucu problemi. Yalnızlık.

Tarot falı, tarot falı bak, tarot destesi, tarot kartları, tarot falı kartları, tarot joker kartı, tarot kartlarının anlamları, tarot falı nasıl bakılır