Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Kupa Şövalyesi

Kupa Şövalyesi

Burcu: Akrep (24 Ekim22 Kasım)

Kupa Şövalyesi sevgi dolu ve huzurlu bir atmosfer, canlılık ve gülümsemenin hikmeti anlamına gelir. Sakin düşünceli saatlerin, ahenkle uyuşmanın, romantik hayallerin ve aşka düştüğümüz ruh hâlinin işaretidir. Daha önce çatışma ve bozuşmanın hüküm sürdüğü yerde uzlaşma ve barışı gösterir. Bunun yanı sıra gerilimsiz boş saatler, fantezi kurduğumuz, yaşamın güzelliğinin, sanatın ve özellikle müziğin tadını çıkardığımız zamanlar demektir.İş yaşamında bu kart keyifli olduğumuz ve işlerimizi neredeyse oyun oynar gibi yerine getirdiğimiz güzel bir çalışma ortamı, sakin ve gerilimsiz bir atmosfer demektir.

 

 

İşle ilgili yeni yönelimlerde Kupa Şövalyesi sanatsal meraklarımızın ön plana çıktığını gösterir. Böyle bir adımı atmaya gerçekten karar verip vermeyeceğimize ilişkin yargıya ancak diğer kartlardan varılabilir. Kupa Şövalyesi daha ziyade bizim çalışma tarzımızı vurgular, kapsamına ilişkin çok az şey söyler.Kişisel ilişkiler kapsamında Kupa Şövalyesi en büyük anlamını kazanır. Aşık olunan mutlu bir zaman, sevgiyle kucaklama, güvende olma ve bir ilişkinin kaygısız baharı anlamına gelir.

 

 

Aynı zamanda uzlaşmanın kartıdır ve neredeyse hiçbir söze ihtiyaç duymayan derin, karşılıklı bir anlayışı ifade eder.

 

Kupa Şövalyesi Düz Açılırsa

Duygular ve aşkı ilgilendiren haberler olumlu. Şövalye doğum haberi, düğün davetiyesi veya bir partiyle ilgili davet haberi getirir. Onun mesajları kuvvetlidir ve yakın bir ilişki ya da aile meselelerini anlatır. Şövalye, seven, şehvet uyandıran ve seksi bir kişi; cömert olabilen iyi bir arkadaştır. Arkadaşla veya sevgiliyle yapılacak yeni yolculukları gösterir.

Kupa Şövalyesi Ters Açılırsa

Aşk ve duygularla ilgili haberler gelmedi ya da kötü haberler alındı. Ters açılan şövalye ilişkilerde, arkadaşlıklarda ya da ailede duygusal tükenmeyi gösterir. Sevilen bir kişiden ayrılmak ya da onu kaybetmek. Şövalye işini erteleyen kimsedir ve güvenilmez biri olabilir.

(1) Yorum Ekli

  1. ayse01 Haziran 2014 Cevapla
    Kupa sovalyesi terazi burcu yorumu

18 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)