Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Kupa Onlusu

Kupa Onlusu

Astrolojik Karşılığı Jüpiter Ay, güvenliğin ve mutluluk veren yakınlığın ifadesi olarak.vermek için tanrıların bile Olimpos Dağından ayrıldığı, Kadmos ve Harmonia’nın gizemli atla Samothrâki (Semendirek)deki düğünü.Bu kart ahenkli bir uyumun ve derin, mutluluk veren bir sevginin en yüksek ifadesidir. Kendimizi emin ve güvende hissettiğimizi, duygularımızın samimî olduğunu ve hiçbir aldanmaya ya da yanılsamaya kapılmadığımızı gösterir. Dostluğun hakim olduğu hava, iyi komşuluk ilişkileri, yakınımızdaki insanlara karşı davranışlarımızda sevgi ve neşe anlamına gelir, ortaklıkta ya da ailede derin bir mutluluk ve minnettarlık demektir.İş yaşamında uyumlu bir ekipte iş birliği olan bir ilişkiye işaret eder.

 

 

Üstlerimizle, astlarımızla, öğretmenlerimizle ve iş arkadaşlarımızla olan samimi ve arkadaşça ilişkileri gösterir. Bu kartla, ilginç yeni iş ilişkileri kadar, iş yaşamında önemli olduğu meydana çıkan başka hoş bağlantılar da vurgulanır.Bilinç düzeyinde Kupa Onlusu huzurlu, mutlu bir ruh hâli sayesinde ferahlatan dürtüler kazandığımız, bu suretle de yıpratıcı, yıkıcı veya ıstırap veren düşüncelerin uçup gittiği anlamına gelir. Onların yerini içsel huzur ve kaygısızlık alır. Daha derin düzeyde, engin bir insan sevgisini ifade edebilir.Kişisel ilişkiler kapsamında bu kart emniyeti ve “emin ellerde” olduğumuz duygusunu gösterir. Bununla geçmişteki zorlukların kaybolduğu, bunalımların ortadan kalktığı, çekingenliklerin üstesinden gelindiği ve onların yerine neşenin, minnettarlığın ve hoşnutluğun geldiği bir zamanı belirtir.

 

 

 

İlişkinin yaşamında sevginin, güvenin ve duygusal zenginliğin şükranla deneyimlenebi leceği en harika zamanlar önümüzde durmaktadır. Çoğunlukla yeni, kalıcı bir arkadaşlığın habercisi, hatta bazen de evlilik planlarının işaretidir.

Kupa Onlusu Düz Açılırsa

Aşk ve duygularda değişim. Ailede yeni bir dönem. Aşk bir üst noktada. Taşınma ya da kısa yolculuk anlamına gelir. Yeni bir aşk ilişkisi. Duygusal açıdan iyi hissetmek. Ev ve ailede huzur. İyi bir gelecek şansı.

Kupa Onlusu Ters Açılırsa

Aile ilişkilerinden dolayı duygusal açıdan tükenmek anlamına gelir. Fazla hoşgörülü olursan sağlığın bozulabilir. Kayıp, ayrılık veya depresyon. İhanete uğradığını hissedebilirsin. Çocuklarla sorunlar olabilir. Mutsuz aşk ilişkisi. Gözyaşı. Tutulmayan sözler. Cinsel ihtiyaçlara odak.

(2) Yorum Ekli

  1. İZER AKIN TANGIR04 Ocak 2016 Cevapla
    şu anda çözümünü beklediğim yasal bir sorun var. sözleşme imzaladığım firma işi başkasına devretmek üzere fesh etti. bu sorun hayırlısıyla sonuçlanacak mı?
  2. Büşra demirel26 Mayıs 2014 Cevapla
    Aklımdaki kişi benim hissettiğim şeyleri hissediyormu

16 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)