Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Kupa İkilisi

Kupa İkilisi

Kupa İkilisi Kupa İkilisi sevgi dolu karşılaşma demektir. Dolayısıyla hem sempatik yeni bir tanışmanın habercisi, hem de var olan bir ortaklıktaki uzlaşmanın ya da sevgi dolu birlikteliğin ifadesi olabilir. Kuşkusuz ana vurgusu flört etmeyi, spontane aşık olmayı, mutluluk veren bir yeniden karşılaşmayı veya sevecen bir ilişkinin ya da arkadaşlığın başlangıcını vurguladığı kişisel alanda yer almaktadır. Ancak aynı zamanda yolculuklarda, işle ilgili girişimlerimizde veya başka projelerde candan karşılanacağımızı ve içten bir ilgi göreceğimizi de gösterebilir.

 

 

İş yaşamında bu kart bir yandan hoş bir ortam, iyi bir işbirliği ve hoştan da öte samimî bir çalışma atmosferi demektir. İş değişikliği konusuyla ilgili olarak ortaya çıktığı zaman da, içtenlik ve sempatiyle kabul edildiğimiz ve yeni iş arkadaşlarımızın ve üstlerimizin anlayış ve desteğini görebileceğimiz anlamına gelir. İş başvurularında ya da yeni iş bağlantılarının kurulmasında olduğu gibi, doğal olarak bireysel görüşme ve pazarlıklarda da aynı şey geçerlidir.Bilinç düzeyinde Para İkilisi sevgiye ve uyuma ilişkin düşünceler ile meşgul olduğumuzu ve etrafımızdaki insanlara açıklıkla yaklaştığımızı gösterir.

 

 

Pek de nadir olmayan sıklıkta bizi içsel olarak etkileyen ve değiştiren bir karşılaşmanın sonucunda edinilmiş neşeli ve tamamıyla olumlu bir dünya görüşü anlamına gelir. Ayrıca merhametin derin anlamını deneyimlediğimizi ve deneyimin bilincimize aktığını gösterebilir.Kişisel ilişkiler kapsamında bu kart anlamının asıl vurgusunu gösterir. Aşık olma, flört etme evresi, dolayısıyla oldukça sık olarak da aniden yaşamımıza giren yeni bir kişi anlamına gelir. Aynı zamanda mevcut bir ilişkide sevecenlikle karşılıklı vermeyi ve tartışmalardan veya anlaşmazlık zamanlarından sonraki uzlaşmayı vurgular.

 

Kupa İkilisi Kupa İkilisi Düz Açılırsa

Aşkın ve duyguların farkındayım. İyi bir ilişkinin duygusal açıdan sağlıklı olduğunu biliyorum. Nişan, evlilik veya doğum haberi alma olasılığı. Mutlu olaylar. Geleceğe dair planlar, sezgiye güvenmek anlamına gelir.

Kupa İkilisi Ters Açılırsa

Aşk hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Mutsuzluğa bağlı olarak sağlığın bozulması. Uyumsuz yanlış bir ilişki yaşanabilir. Yüzeysel bir sevgi asla devam etmez. Kayıp veya ayrılık, duygusal açıdan insanı tüketir. Dengesiz, tutarsız duygular. Boşanmayı işaret eder.

Tarot falı, tarot falı bak, tarot destesi, tarot kartları, tarot falı kartları, tarot joker kartı, tarot kartlarının anlamları, tarot falı nasıl bakılır