Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Kupa Beşlisi

Kupa Beşlisi

Kupa Beşlisi İş yaşamında Kupa Beşlisi başarısızlığa uğrayan bir proje nedeniyle hayalkırıklığı ve acı demektir. Sınavları veremediğimiz, başvurumuzun reddedildiği veya çok şey umut ettiğimiz işlerin kayıplarla sona ermesi anlamına gelebilir. Kart bizi bu gerilemenin nedenlerini araştırmaya ve bunda ciddiyetsizliğin, düşüncesizliğin veya alınganlığın ve somurtkanlığın ne kadar rolü olduğunu kavramaya davet eder.Bilinç düzeyinde Kupa Beşlisi hayalkırıklıkları ve üzüntü yaşadığımız ve şimdi bunun sonuçlarıyla karşı karşıya olduğumuz anlamına gelir.Dolayısıyla, yaşama karşı daha olgun, daha prag matik bir tavır almış ve bazı fazla saf ve idealistçe olan beklentileri bırakmış olabiliriz.

 

 

Daha derin anlamında ise kart, kendi ihmalkârlığımızı, dikkatsizliğimizi ya da acıklı deneyimlerimize neden olan kendi aksiliğimizi kavradığımız veya bu deneyimlerin acısının daha önceki davranış şeklimizi sorgulamamıza ve yeni kavrayışlara ve yaşam biçimine ulaşmamıza neden olduğu anlamına gelir. Kişisel ilişkiler kapsamında bu kart samimî bir emniyet ve peri masalımsı bir aşık olma evresi anlamına gelir. Genellikle böyle zamanların bugünkü varlığından ziyade hatıralarını gösterir.

 

 

Özellikle bu kapsamda bu kartın hem melankolik, bazen de amiyane olan aşırı duygusallığı, hem de güçlü şairane ve romantik yanı ifade bulur.

Kupa Beşlisi Düz Açılırsa

Aşka inanırım. Yanlış aşk mutsuzluk getirir. Aşk ilişkilerinde acemice davranmak. Hayal kırıklığına uğramak. Evliliğin veya romantik bir ilişkinin bozulması. Cinselliğe ve zevke odaklanmak. Alkol ya da uyuşturucu sorunu. Hercai bir sevgili. Eski bir ilişkinin anılarının hâlâ acı vermesi.

Kupa Beşlisi Ters Açılırsa

Aşka ya da romantizme inanmam. Aileye ya da sevilen birine karşı hissedilen duygusal boşluk. Gelecekten korkmak, duygusal dengesizlik ve ilişkilere dair güven kaybı. Boşanma veya ayrılık. Hüsran.

Tarot falı, tarot falı bak, tarot destesi, tarot kartları, tarot falı kartları, tarot joker kartı, tarot kartlarının anlamları, tarot falı nasıl bakılır