Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Kılıç Yedilisi

Kılıç Yedilisi

Kılıç Yedilisi Kılıç Yedilisi bize güneşin gölge yanını gösterir. Her ikisinin de altın rengi zeminleri ortaktır. Algılama gücü, net düşünen uyanık zekâ burada kurnazlık, kötülük, rezillik ve sahtekârlık olarak olumsuz yönleriyle temsil edilmektedir. Daha zararsız düzeyde ise kart hin oğlu hinliği ve düzenbazlığı veya bakmamak, gerçeğe inanmamak, yan çizmek vb. şeklinde “sıvışmak” tavrını belirtebilir. Bütün bunlarda kim kimi aldatıyor, biz sahtekâr mıyız, yoksa kurban mıyız, daima belirsizdir.

 

 

Genellikle muhtemelen suçlu bizizdir.İş yaşamında bu kart aldatılmak veya dolandırılmak tehlikesi altındayız; ya da iş yapmak ve avantaj kazanmak için biz kendimiz şüpheli yolları deniyoruz demektir. Güvenilmez riyakârlık, kurnazlık, tilkilik ve en değişik dürüst olmayan hileler burada ağır basar. İşle ilgili bir konu bu kart tarafından nitelendiği zaman çevremizi, ama öncelikle kendi davranışımızı çok eleştirel bir şekilde kontrol etmeliyiz ki, entrikalara (kendi entrikalarımıza) kurban gitmeyelim.

 

 

Daha sıradan bir düzeyde ise kart sorumluluktan sinsice kaçmak isteyen ya da belirli görevlerden tüymek isteyen kaytarıcıyı gösterir.Bilinç düzeyinde bu kart bazı algılara inanmayı reddettiğimiz ve tartışmalardan kaçındığımız anlamına gelir. Burada her şeyden önemlisi kendimize karşı samimiyetsizliğimizin derin sezgileri engellenmesi ve daha aşırı durumlarda ise bir yalanı yaşamak şeklini almasıdır. Bu açıdan kart bir uyarı ve kendi ahlâkımızı ve mevcut yaklaşımlarımızı açık ve dürüst bir bakışla değerlendirmemiz için bir çağrı olarak anlaşılmalıdır.

 

 

Kişisel ilişkiler kaplamında bu kartın kapsamı kötü niyetlilik ve riyakârlık gibi küçük rezillik terden en kötü yalancılık, kin, hainlik ve sahtekârlığa kadar uzanır. Bunun yanı sıra açık yüreklilikten yoksunluk anlamına da gelebilir ve açıkça bir tartışmadan veya partnerimizin kendisinden kaçındığımızı ya da önemli bir adımı atmaktan kaçtığımızı gösterir.

 

 

Kılıç Yedilisi Düz Açılırsa

Sorunlarla dolu bir yola girmek Geciei bu dururailişkilerde zihinsel olarak sorunlar yaratmak kandırılmış ve önem verilmemiş hissetmek, Yolculuk veya sportif faaliyetler tehlikeli olabilir. Dürüst olmayan bir şekilde yenilik yaşama karşı Dikkatli olunmalı

Kılıç Yedilisi Ters Açılırsa

Sorun ve problemlerin üstesinden gelinemeyecek. Her şey durağan. Başkalarının başarısından dolayı duyulan kıskançlık. Fiziksel arıılar ve maddiyat öncelikli. Kalıcı bir hal almış mutsuz bir ilişki, kendine güven ve inancın olmaması.