Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Kılıç Ası

Tarot Kartı Kılıç Ası

Kılıç Ası Her As içimizde yatan bir fırsatı simgeler. Kılıç Ası kavrama gücü olarak bizi netliğe, kesinliğe ve kararlılığa yönelten daha yüksek anlamın prensibini temsil eder. Bundan sonra gelen ve kuşkunun yıpratıcı gUcünü ifade eden kartın (Kılıç İkilisi) aksine, zihnin etkisi burada aydınlatan, berraklaştıran ve özgürleştiren tarzıyla görülmektedir. Konu gereken tüm keskinliğiyle, bütüne bakış açısını yitirmeden, kabak tadı verdirtmeden veya önemini yitirtmeden bir sorunun içine girmek ve analiz etmektir.

 

 

İş yaşamında bu Tarot Kartı Kılıç Ası, sayesinde hem kesin kararlar verdiğimiz hem de çetrefil sorunların çözümlerini bulduğumuz, kavrayışın netliği anlamına gelir. Bu taze bir esinti eski alışkanlıklara yeni bir çeşni katacak veya çıkmaza girmiş pazarlıklar belirleyici bir dönüm noktasına gelecek anlamına da gelebilir. Bir diğer önemlisi, bu kılıcın keskinliği ve ayırıcılığı içinde bulunduğumuz iş alanından ayrılmamıza ilişkin iyi düşünülüp taşınılmış bir karara da işaret edebilir.Bilinç düzeyinde bu As şimdiye kadar başa çıkılmaz güçlükler haline gelmiş olan sorunları teker teker üstesinden gelinebilecek birçok parçaya ayırmamız ve her bir parçanın çözümü için ayrı olarak çalışmamız, sonra da bu parçaları tekrar, açıklığa kavuşmuş bir bütünde bir araya getirmemiz gerektiği anlamına gelir.

 

 

Analiz ve sentezin gücü sayesinde kendimizi engellerden ve bağımlılıklardan kurtarabilir ve azimle yeni bir yola gidebiliriz.Kişisel ilişkiler kapsamında Kılıç Ası karşılıklı yapılan ve özgürleştirip açıklığa kavuşturan konuşmalar anlamına gelebilir, ya da derinde yatan bir sorunun çözümüne ve bir sonuca bağlanmasına işaret edebilir. Ancak bu düzeyde, bu kartın soğuk ve ciddi tarzının genellikle hayalden uyandıran bir yanı vardır ki, ayrılıklara neden olabilir.

 

Kılıç Ası Kılıç Ası Düz Açılırsa

Yeni problem ve sıkıntılar baş göstererek. Uzun zamanlar süren problemlerin sona ererken, yeni sorunlar ortaya çıkacak. Negatif zihinsel tutumlardan kurtulmaya ihtiyacın var. Arkadaşlarda veya ailede bir kayıp olacak. Ameliyat olasılığı söz konusu olabilir. Yeni olaylar.

Kılıç Ası Ters Açılırsa

Sorunlarla yeni açılımlar olmayacak. Şu anda var olanların çözüme ihtiyacı var. Algı eksikliği. Kendine güven eksikliği. Gelecekten korkmak Sıkıntı, hayatı dair hiçbir değişiklik, hiçbir yenilik olmayacak anlamına gelir.