Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Değnek Yedilisi

Tarot Kartı Değnek Yedilisi

Değnek Yedilisi Değnek Yedilisi saldırıya uğradığımızı, genellikle bizden daha kuvvetli ya da çoğunlukta olan rakipler, kıskanç insanlar veya diğer muhaliflerle karşılaştığımızı gösterir. Bu kart avantajlı bir pozisyondan savaşıyor olmamız nedeniyle hala başarı için iyi olasılıklarımız olduğunu ifade eder. Aynı zamanda, bu pozisyonun avantajını kumarda kaybetmemek için zeki ve dikkatli olmamız gerektiğine ilişkin çağrı olarak da anlaşılması gerekir. Doğal olarak bu ancak nadir durumlarda gerçek anlamda bir saldırıdır, daha ziyade özel hayatımıza bir müdahale veya ulaştığımız ya da ulaşmak istediğimiz bir şey için tehdittir.

 

 

İş yaşamında bu Tarot Kartı Değnek Yedilisi öncelikle bir rekabet durumunu gösterir. Zorlu bir rekabet piyasasında iş yaptığımızı veya birçok kişinin başvurmuş olduğu bir işe talip olduğumuzu gösterir. Ayrıca günlük iş yaşamımızda bir saldırıya uğradığımızı ve adımızı ya da tavrımızı savunmamız gerektiğini de belirtebilir. Bazı durumlarda ayağımızı kaydırıp yerimize geçmek isteyen kıskanç insanlar anlamına da gelir. Ayrıca daima, eğer gözümüz üstünde olur ve sahip olduğumuz avantajla aptalca bir kumar oynayıp kaybetmezsek, bu tehlikeye herhangi bir zarar görmeksizin karşı koyabilecek iyi olanaklara sahip olduğumuzun işaretidir.

 

 

Bilinç düzeyinde Tarot Kartı Değnek Yedilisi görüşlerimize ve inançlarımıza ilişkin saldırıya uğradığımız ve muhtemelen şiddetli münakaşalara girdiğimiz anlamına gelir. Bu çatışmalar her ne kadar bize yeni anlayışlar ve kavrayışlar aktarsa da, doğaları objektif fikir alışverişine yönelmemiştir, aksine bize zarar vermek ve bizi susturmak isterler. Dolayısıyla bu durumda bizim kararlılığımıza ve inançlarımıza olan bağlılığımıza anlamaya ve öğrenmeye istekliliğimizden çok daha fazla ihtiyaç vardır.

 

 

Kişisel ilişkiler kapsamında bu Tarot Kartı Değnek Yedilisi ilişkimizin tehdit altında olduğunu belirtir. Bu doğrudan kavgası verilen bir çatışma olabilir. Ama genellikle üçüncü bir kişinin ilişkiyi rahatsız ettiğini gösterir. Aynı zamanda, yeni bir partneri elde etmeye çabalar ve kur yaparken yalnız olmadığımız — kıskanç rakiplerimizin bulunduğu anlamına da gelebilir. Ayrıca burada, eğer bu tehdidi ciddiye alır ve onunla akıllıca mücadele edecek olursak, ne olursa olsun bu deneyimden sağ çıkacağımızın işareti de vardır.

 

Değnek Yedilisi Düz Açılırsa

İşte ve sosyal hayatta akıla bir yol izlemek. İşte başarı ve zafer kazanmak. Kendi kararlarına güvenmek. Sosyal konularda seçici olmak. Iş hayatında kendini üstün hissetmek. Piyasada isteklerini ve egonu gösterme arzusu. Yeni fikirler. Zihinsel kontrol.

Değnek Yedilisi Ters Açılırsa

İşte ya da sosyal hayatta akıla bir yol izlememek İşte kendini beceriksiz ya da işe yaramaz hissetmek. Fiziksel ya da maddi arzular odak noktasıdır. Zihinsel kontrolsüzlük. Gelecekle ilgili kararsızlık. Alkol ve ilaçlara dikkat et Tatminsizlik. Değişikliğin sırası değil.