Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Değnek Üçlüsü

Tarot Kartı Değnek Üçlüsü

iki önemli ve değerli deneyimi birbirine bağlar. Kısmen uzun ve çoğu kez zorlu bir tırmanıştan sonra bir doruğa vardığımızı ve şimdi güvenle buradan uzakta aydınlanan ufku görmeyi bekleyebileceğimizi gösterir. Altımızda hissettiğimiz sağlam temel ve burada geleceğimize ilişkin bize sunulan güzel olasılıklar, bütünüyle olumlu olan bu kartın ana özellikleridir.İş yaşamında önemli bir dönüm noktasına geldiğimiz, güvenli bir zemin bulduğumuz ve burada güvenle ileriye dönük ve uzun vadeli planlarımızı uygulayabileceğimiz anlamına gelir. Değnek Üçlüsü her ikisi de arzulanan şu iki yönü birleştirir: güvenli bir temel ve gelecek vadeden olasılıklar.

 

 

Kişisel ilişkiler kapsamında Değnek Üçlüsü oradan geleceğe güvenle bakabileceğimiz, destek veren ve ortak bir zemin yaratmış olduğumuz anlamına gelir. Bu kartın simgelediği ilişkiler, ümit verici, güvenilir ve sağlam olurlar. Yalnız yaşıyorsak içsel, hatta dışsal ön koşulları yaratmış olduğumuz ve şimdi yaşam dolu ve kalıcı bir birlikteliği beklediğimiz anlamına gelir.

 

 

Bilinç düzeyinde bir doruğa ulaşmışızdır ve buradan geniş bir ufuk kendiliğinden açılır. Farkın dalık yolundaki daha önceki gayretlerimize müteşekkir olarak güvenilir ve dayanıklı bir zemin yaratmış olduğumuzu kavrar, şimdi etrafımıza daha bir yüksekten göz atabilir ve yaşam hedefimizin ufukta göründüğünü şükranla fark edebiliriz. İçsel kesinliğin sağlam temeli iyimser bir sağgörü ile birleştiği zaman bundan sonraki görevlerimizi kolaylıkla ve başarıyla tamamlayacağımız bir yaşam evresini garanti eder.

Değnek Üçlüsü Değnek Üçlüsü Düz Açılırsa

İşimde ve sosyal aktivitelerimde başarılı olabilirim. Ortaklık olasılığı. Yeni bir iş veya yeni ilişkiler olabilir. İş hayatında veya sosyal hayatta geleceğe dair planlar yapmak. Yeni fikirler mutluluk ve başarı getirecek. Yaratıcılıkta artış var.

Değnek Üçlüsü Ters Açılırsa

Ne işimde başarılıyım ne de mutlu bir sosyal yaşantım var. Kişisel yeteneklerime güvenmiyorum. İş hayatında ya da özel ilişkide sorumluluk almıyorum. Yetersiz iletişim. Beceriksiz davranışlar. İçsel uyarılara kulak asmıyorum. Yaşamda dengenin bozulması. Vizyon eksikliği.