Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Değnek Prensi

Değnek Prensi

Burcu: Yay (23 Kasım 21 Aralık)

Süre: Hafta

Prensler yolumuza çıkan şansları ve fırsatları gösterirler. Değnek Prensi’nin temsil ettiği şans ateş elementine karşılık gelir, dolayısıyla bizim tarafımızdan keyifle kabul edilen heyecan verici bir dürtü ya da öneridir. Aynı zamanda özellikle bizim geçmiş deneyim alanımızın ötesine geçen fırsatlarla ilintilidir: Macera arzumuza hitap eden, cesaret isteyen ve tehlikeye atılmaya hazır olmayı gerektiren, bizi körelten günlük rutinimizden kopartıp aldığı için yaşamımızdaki gerilimi arttıran öneriler.

 

 

Bunlar güç ölçen sportif etkinlikler, kendi sınırlarımızı kavramamız için olanaklar veya günlük yaşamda daha küçük, heyecanlı olaylar ve deneyimler de olabilir.İş yaşamında Değnek Prensi neşeyle karşılayacağımız öneriler aldığımız ve önümüze güzel fırsatların açıldığı anlamına gelir. Bu fırsatlar bize kesinlikle meydan okuyan bir görevin emanet edilmesi, yeni bir pozisyona getirilmemiz veya son derece cazip bir göreve (yurt dışında) atanmamız olabilir. Bu kartın gelişmeye açık yönü yaklaşan bir terfınin de işareti olabilir.Bilinç düzeyinde bu kart, sayesinde eski ufkumuzu oldukça genişletebileceğimiz önemli dürtüler alacağımızı gösterir. Bu, ilgimizi şimdiye kadar bizim için aşina olmayan ya da göz ardı etmiş olduğumuz bir alana odaklayacak bir güdü olabilir: bir kitap; bir oyuna, konsere, söyleşiye veya seminere bir davetiye; hatta bizde bir uyarıma neden olan bir konuşma.

 

 

Kart aynı zamanda belirli yaşamsal konulara ilişkin zamanı çoktan gelmiş olan çatışmaları yeni dürtülerin tetikleyi cisi olarak deneyimlediğimiz anlamına da gelir.Kişisel ilişkiler kapsamında Değnek Prensi’ni genellikle bir maceraya davet olarak deneyimleriz. Burada mevcut bir ilişki için zenginleştiren ve canlandıran yön olduğu kadar, yeni, heyecan verici bir ilişkiye girmenin çekiciliği ve bazen de bilinen yolun ötesinde bir macera arayışın cazibesi de yatmaktadır.

Değnek Prensi Düz Açılırsa

Bu prens iş ve sosyal aktivitelerde hevesli birisidir. Özgürlüğüne düşkündür, kafasının dikine giden birisidir ve bağımsızdır. Prensin büyük umutları, beklentileri vardır ve şans onun yanındadır. Kıtalar arası yolculuklar, farklı yiyecekler, farklı ülkelerden insanlarla tanışmak ve felsefeyle ilgilenmek onun ilgi alanına girer. Bu prensin hedefi ve hayattaki amacı çalışmak üzerine kurulmuştur. İş hayatı ve sosyal faaliyetlerle ilgili iyi haberleri var.

Değnek Prensi Ters Açılırsa

Ters açılmış bir değnek prensi tembel ve ahlâksız, çalışmayı ve sosyal hayata katılmayı reddeden biri olabilir. Maymun iştahlı, güvenilmez, kaba ve müsrif bir kişi olabilir. Bu kişi dedikoducu ve ihanet eden biri olarak tanınır. Prens evde oturan ve dışarıdan gelebilecek etkilerden ve yabancılardan korkan bir tip olabilir. Engellerle karşılaşılacak. Hoş olmayan haberler alınacak.