Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Değnek İkilisi

Değnek İkilisi

Değnek İkilisi Bilinç düzeyinde Değnek İkilisi bir atalet evresine saplanmış olduğumuzu gösterir. Bundan kurtulmamız ancak yüzeysel bağlılığımızın gerçek inanca dönüşmesine izin vermemizle mümkün olur. Bizi net bir durum saptaması yapmaya ve sadece zeki fikirleri ve göstermelik planları dile getirmek yerine, bunu kararlı bir şekilde uygulamaya davet eder.Kişisel ilişkiler kapsamında bu Tarot Kartı tehlikeli bir isteksiz ve kayıtsız duygular pozisyonuna sığındığımız anlamına gelir.

 

 

Kelimelerimiz farklı söyleyebilir, ama duygularımız soluktur. Burada yatan tehlike, ilişkinin tamamen soğuyarak tükenmesidir. Değnek İkilisi bize kartlarımızı masaya koymamızı ve ya ilişkiyi terk etmemizi, ya da onun için mücadele etmemizi söyler.

Değnek İkilisi Düz Açılırsa

İşimin ve sosyalliğimin farkındayım. Dünya elimde. Başarılı olabilirim. Bilgimi sosyal ilişkilerde ve iş hayalında kullanırım. Hayatın her alanında denge istiyorum. İşte ve sosyal hayatta irademle egomu kullanırım.

Değnek İkilisi Ters Açılırsa

Toplum içindeki yerimi ve işimin ne olduğunu bilmiyorum. İş hayatmda veya diğer insanlarla olan ilişkilerde dengesiz davranışlar iş hayatmda temel bilgi eksikliğine işaret eder. Yeteneğine ve becerine güvenmeme anlamına gelir. Başarısızlıktan korkmak. Çok fazla eleştirellik ve çok az hırs.