Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Değnek Dörtlüsü

Tarot Kartı Değnek Dörtlüsü

 

Değnek Dörtlüsü kendimizi açtığımız ve hayatın keyfini çıkartabilmek için kabuğumuzdan sıyrıldığımız bir huzıır evresini gösterir. Güvenlik bağlamında ise dünyanın yaşamında yer alabilmek için koruma ve emniyet alanını mutlu bir şekilde terk etmeye hazırız demektir. Bu eğlence, sohbet, keyif ve artan yaşama sevinci anlamına geldiği gibi, aynı zamanda sayesinde etrafımızdaki yaşamda doğrudan yer aldığımız ve diğer insanlarla ilişkilerimizde derin bir dayanışma de neyimlediğimiz içsel bir açılma da demektir.

 

 

İş yaşamında bu kart güvenli, sabit ve umut vaat eden çalışma şartları zeminine dayanmaları nedeniyle işlerimizde hayli neşe ve eğlence bulduğumuzu gösterir. İşlerimizi başarıyla yönetmenin bizim için bir keyif haline gelmesini sağlayan bir neşe yaydığımız iyi bir motivasyon zamanıdır. Kart aynı zamanda emin ve kaygısızca yeni bir yola gitmek için bize şimdiye kadar güven vermiş olan bir iş ilişkisinden ayrılmamız anlamına gelir.Bilinç düzeyinde Değnek Dörtlüsü şimdi, kabule hazır biçimde, güvenli ve yerleşmiş algılar alanını yeni fikirler ve ilgi alanları aramak için terk ettiğimizi gösterir.

 

 

Aynı zamanda bu kart sağlam bir deneyim birikimiyle, özgürce ve ön yargı olmaksızın bilinmeyen bir alana giriyor olduğumuzu ifade eder. Burada neşeyle yeni deneyimler birikimi oluşturabiliriz.Kişisel ilişkiler kapsamında bu kart aydınlık zamanları temsil eder. Kendimizi güvenili ve emniyette hissettiğimizi ve birbirimize açık, dostça ve sevgiyle davrandığımızı söyler. Yeni i Ufuklara girdiğimiz ve şikayet etmeden hayatın keyfini çıkardığımız, birlikte neşeli girişimler evresidir.

Değnek Dörtlüsü Düz Açılırsa

İş hayatım ve sosyal yaşamımdaki gereksinimlerimin farkındayım. İstikrarlı bir iş hayatı ve mutlu sosyal ilişkiler. Bereket ve iyi haberler. Evlilik. Emlak alım satımı. Başarı ve huzur.

Değnek Dörtlüsü Ters Açılırsa

İş veya sosyal hayatımdaki dengesizliğin farkında değilim. Maddi kayıp. İş hayatında verilmesi gereken zorunlu bir ara, kısa bir işsizlik dönemi. Müsriflik sonucu maddi kaynakların azalması ya da tükenmesi. Ayrılık veya boşanma. Olgunlaşmamış, çocukça davranışlar. Egoizm.