Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Değnek Beşlisi

Tarot Kartı Değnek Beşlisi

Değnek Beşlisi Kart aynı zamanda ilişkimizin zamanda, sadece bazı talihsiz durumlarda cidi sürt şme ısısıyla var olduğunu, bu nedenle bizim diye (şaka iken kakaya) dönüşen genel bir oyun ona sürekli rekabet şekli verdiğimize işaret eder, baz eğilimi vardır. Bu kartın temsil ettiği dene Olimpos dağındaki Z.eus ve He ra bunun en et yimleci engellememeliyiz, çünkü bize kendi ye kileyici örneğidir, teneklerimizin farkına varabilmemiz için iyi ve genellikle çekişmeli fırsatlar sunarlar.

 

 

İş yaşamında Değnek Beşlisi baş etmemiz gereken bir meydan okumayla karşı karşıya olduğumuzu gösterir. Zahmetlidir, ama bize fazla sorumluluk yüklemez. Bu yeni ve aşina olmadığımız bir iş olabilir ya da öyle boyutlarda bir görevdir ki, önce nefesimizi toplamamız gerekir; veya bir çözüm bulmak için ustalığımızı göstermemiz gereken kişilerarası bir problemdir.

 

 

Her koşulda, kart bizden bu tarz mücadeleleri egzersiz olarak deneyimlememizi, onlarla oyun oynar gibi mücadele etmemizi ve katı bir ciddiyetle değil sportmence baş etmemizi ister.Bilinç düzeyinde Değnek Beşlisi büyük çaba isteyen sorunlarla çatıştığımız, ancak bunun bize fkrkındalığa giden yolumuzda oldukça önemli yardımı olacağı anlamına gelir.

 

 

Burada ifade edilen deneyim en açık şekilde şu çatışma örneğinde belirginleşir: Ergenlikte ve ergenlik sonrasında genci zamanla yeni ve daha kişisel fikirler üretebilmesi için benimsetildiği görüşlerin etkisinden sıyrılmaya yönelten sonsuz tartışmalar.

 

Değnek Beşlisi Düz Açılırsa

İş hayatı ve sosyal faaliyetlere itimat ederim. Fikir,arzu ve egolarım başkalarmmkinden üstündür.Çalışma şartlannı değiştirme arzusu. İşyerinde rekâbet. Ailede sorun. Anlaşmazlık ve uyumsuzluk.

Değnek Beşlisi Ters Açılırsa

İşimde veya sosyal hayatımdaki fikirlerime, düşüncelerime güvenmem. İş ilişkilerinde veya özel ilişkilerdeki çatışmalardan, ahenksizliklerden korkmak. Kendine ya da yeteneklerine olan güvenin azalması. Kendine güvenin ve saygının azalması. Yasal sorunlar.