Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Değnek Altılısı

Tarot Kartı Değnek Altılısı

Değnek Altılısı Değnek Altılısı zaferin, başarının, şöhretin ve tanınmanın kartıdır. Bu açıdan neşenin, hoşnutluğun ve bazı durumlarda da tatminin ifadesiyle de ilintilidir. Doğrusunu söylemek gerekirse başarının duyurusunu, zaferin ilanını gösterir. Günlük sorularda göz alıcı şöhret anlamına gelmeksizin, basitçe iyi haberin bir işareti olabilir. Genellikle çabalarımızın ve cesaretimizin başarıyla taçlandırılacağım gösterir. Bazı durumlarda, sürpriz bir “hak edilmemiş” başarıyı da vurgular.

 

 

İş yaşamında Değnek Altılısı başarıyı ve tanınmayı bekliyoruz anlamına gelebilir. Başarımızın onurlandırılacağım, çabalarımızın ödüllendirileceğini ve bizim için bir başarılar dizisi olacağını gösterir. Gündelik hayatla ilintisi olmayan durumlardaki başarıyı temsil eder: Parlak bir şekilde verilen bir sınavın “iftihar derecesi” veya konuşmaların ya da topluluğa yapılan diğer sunumların yaptığı çoşkulu yankılar. Bir seçimin galibini, bir sanatçının artan popülaritesini, ilgi çekici bir pozisyona atanmayı ve doğal olarak yükselmenin her şeklini gösterir.Bilinç düzeyinde bu kart belirli bir soruna ilişkin kavrama ve aydınlığa kavuşturma mücadelesinin başarılı olacağı anlamına gelir. Dolayısıyla, sizi sürekli bunaltan endişelerinizden uzun zamandır arzuladığınız özgürleşmeyi vurgular.

 

 

Ayrıca daha güçlü özgüvene bağlı olarak daha önce hiç bilmediğimiz bir güven geliştirdiğimiz bir gelişim evresini de ifade eder. Bu arka planı nedeniyle bu kartın hayatî bir anlamı olabilir bugüne kadar kendilerini hep kaybedenlerin tarafında gören kişiler, artık değişip kazananların tarafına geçebilirler.Kişisel ilişkiler kapsamında bu başarı kartı önümüzde önemli ve keyifli bir deneyim olduğunu gösterir. Bu harika bir ilişkinin başlangıcı veya mevcut bir ilişkinin dorukları ve en keyifli zamanları olabilir.

 

 

Değnek Altılısı belirli bir kişiyle olan veya ilişkimizdeki bir davranıştan kaynaklanan bir sorunu çözmekte başarılı olduğumuzu gösterir. Daha gündelik düzeyde ise bu kart iyi haber anlamına da gelir  güzel bir mektup veya uzun zamandır beklediğimiz sevinçli bir telefon alabiliriz.

Değnek Altılısı Düz Açılırsa

İşimi ve sosyal fâaliyetlerimi kendim seçerim. İş ve sosyal hayatımda doğru kararlar veririm. Zafer benimdir Egomu dengelerim. Duygularımı kontrol ederim. İrademi ve enerjimi doğru kullanırım.

Değnek Altılısı Ters Açılırsa

Akılsızca yapılan seçimler, İş hayatında ve sosyal yaşamda iradeyi ve arzulan dengelevememek ya da yanlış kullanmak. Baştan çıkmanın sağduyuya galip gelmesi. İş hayatında gecikmeler. Başarı ve zafer elde edememek. Doğru düşünüp doğru hareket ederek tersliklerden kaçın. Yanlımı kendi içinde ara.