Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


TAROT İŞ AÇILIMI

1. İşinle ilgili ne tür bir endişe duyuyorsun?

2. Çatışma senin kontrolün dışında mı?

3. Duygularını patronunla paylaşmalı mısın?

4. Bu iş fiziksel sorunlara yol açıyor mu?

5. Kısa zamanda işinde bir değişiklik olacak mı?

6. Yeni bir iş araman gerekecek mi?

7. Sonuç ne olacak?

Lee için Iş Açılımı

Açılan Kartlar

1. pozisyon: Tılsım Altılısı (ters)

2. pozisyon: Kupa Dörtlüsü

3. pozisyon: Değnek Üçlüsü (ters)

4. pozisyon: Kılıç Şövalyesi

5. pozisyon: Güneş (ters)

6. pozisyon: Kupa Yedilisi

7. pozisyon: Değnek İkilisi (ters)

Yorumlama

1. Soru: İşinle ilgili ne tür bir endişe duyuyorsun?

Cevap: Tılsım Altılısı (ters). Lee yeteri kadar para kazanamamaktan korkuyor ve diğer insanların mali seçimlerini onun yerine yapmalarından endişe duyuyor. Farkında olmadan müsriflik yapıyor olabilir.

2. Soru: Çatışma senin kontrolün dışında mı?

Cevap: Kupa Dörtlüsü. Lee’ye işinde yeni bir pozisyon verilmiş ama maaşı henüz netleşmemiş. Geçen ay ekstra çalışmış ama bunun için para ödenmeyeceği söylenmiş. Bu durumun onun canını sıkmasına, dengesini bozmasına, onu üzmesine ve kendini kullanılmış gibi hissetmesine izin vermemeli. Ne yazık ki bu durumu değiştirebilecek bir şey yapamaz, tek yapacağı şey tutumunu değiştirmek olabilir.

Sylvia Abraham

3. Soru: Duygularını patronunla paylaşmalı mısın?

Cevap: Değnek Üçlüsü (ters). Patronuyla konuşması pek iyi olmayacaktır. Lee kendi yeteneklerine ve kaderinin kendi elinde olduğuna güvenmiyor. Eğer durumunu değiştirmek istiyorsa hayatında neyi arzuladığını yaratıcı imgelemeyle canlandırmayı öğrenmelidir.

4. Soru: Bu iş fiziksel sorunlara yol açıyor mu?

Cevap: Değnek Şövalyesi. Bu şövalye iş ve sosyal hayatla ilgili haber getirir; hareket ve enerjiyi ifade eder. Lee hareket halindedir. İşle ilgili iyi haberler var, seyahatle ilgili planlar veya ev değiştirmek olabilir. Şu anda Lee’nin işiyle ilgili yaşadığı fiziksel sorunları yok.

5. Soru: Kısa zamanda işinde bir değişiklik olacak mı?

Cevap: Güneş (ters). Lee öğretmendir ve okulu sömestr tatilindedir. Bu okuma yapılırken tatildeydi ve ailesiyle Kuzey Kaliforniya’yı dolaşıyordu, işe döndüğü zaman danışman olarak ek bir işi daha olacak. Zamanını ve günlük işlerini farklı şekilde ayarlamaya ihtiyaç duyacak.

6. Soru: Yeni bir iş aramam gerekecek mi?

Cevap: Kupa Yedilisi. Lee aklıyla duygularım kontrol etmeyi öğrenmek zorundadır. Öğrencilerini sever ve onlardan ayrılma düşüncesini reddeder. Lee hiçbir şeyin sonsuza kadar devam etmeyeceğini bilir, bu yüzden de işleri zamana bırakacak ve olduğu yerde kalacak. Lee Boğa Burcu’dur, bu burç sabrı işaret eder ve onda da sabırdan bol bir şey yoktur.

7. Soru: Sonuç ne olacak?

Cevap: Değnek İkilisi (ters). Lee cevapların hepsini öğrenmeden iş hayatında ya da sosyal hayatında bir önlem almayacak. Acele verilen kararların çıkarları için iyi olmayacağını biliyor. Kendisi ve yetenekleri ile ilgili çok eleştirel olabiliyor, bu yolculuk sayesinde biraz nefes alacak.

Yorumlar

Lee on yıldır öğretmenlik yapıyor ve yaptığı işi seviyor. İyi bir öğretmen, anadilinin yanında ikinci bir dil de konuşabiliyor ve yaratıcı biri. Nerede çalışırsa çalışsın her zaman sorunlar ve düzenlemeler olacaktır. Lee’nin okulda süren kargaşadan bir süre uzakta kalmaya ihtiyacı vardı ve bu seyahat onun için çok iyi oldu. Kocasıyla ve çocuklarıyla zaman geçirmesi işine döndüğü zaman daha olumlu bir tutum sergilemesini sağlayacaktır.

TAROT İŞ AÇILIMI_0.jpg

TAROT İŞ AÇILIMI_1.jpg