Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


TAROT HAYAT DURUMUMUZU İNCELEME

HAYAT DURUMUMUZU İNCELEME

Kartlara bir diğer önemli bakış açısı özellikle kişisel çalışma veya iç araştırma için onlann bize kart takımı ve takım içindeki her bir kart tarafından resmedilen durumlarla nasıl ilişki kurduğumuzun işaretlerini sağlıyor olmasıdır.

Örneğin, para veya servis durumunu nasıl ele alacağımız Pentacles takımı içinde resmedilir. Çeşitli duygularımız Cups tarafından temsil edilir. Harekete geçme kabiliyetimiz (ya da eksikliği)Wands takımı kartlarında temsil edilir ve analitik ve düşünme kabiliyetlerimiz Swords takımı tarafından ifade edilirler. Eğer her kartı bu yolla düşünürsek, onlar ve onların bir kart yerleşimi veya okuma sunuları bizi kör noktalarımızın nerede olduğu ve özel bir soru veya duruma nasıl reaksiyon vereceğimizin farkına varmamız konusunda uyarırlar.

Özel bir kart tarafından hayatın bu yönünde her birimizin ne kadar güç yatırımı yaptığımızı belirlemenin yollarından biri, bu kart çekildiğinde ona verdiğimiz ilk reaksiyona dikkatimizi çekmektir. Bu zevk (bu kartı seviyorum) midir, dehşet (yine mi. Neden daima bu kartı çekiyorum) midir, hayal kırıldığı (bu kartı çekmekten öyle yoruldum ki) mıdır, hoşnutsuzluk (uh, bu kartı çektiğimde nefret ediyorum) mudur? Ne kadar sıklıkla bir kart çektiğimize ve reaksiyonlarımıza bağlı olarak, hayatlarımıza ne kadar etki ettiği ve ne kadar uyduğunu anlayarak, daha fazla zaman harcamamız gereken durumu temsil ederler.