Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot falında Yıldız

Yıldız

Anahtar kelimeler: Keşfetme, umut

Burcu: Kova

Elementi: Hava

Olumlu özellikleri: Meditasyon, aydınlanma, ilham, iyimserlik, başarmak, hedef koymak, yaratıcılık.

Olumsuz özellikleri: Güvensizlik, kötümserlik, yalnızlık, fazla hırslı olmamak, dengesizlik, inatçılık.

 

Tarot falında Yıldız umudun, bilgeliğin ve daha yüksek bağdaşmaları kavrayışın kartıdır. Bizim uzun bir geleceğe yayılacak olan bazı şeylere başladığımızı veya onları planladığımızı gösterir. Haklı olarak bunların olumlu gelişeceğini umut edebiliriz. Bu aşamada henüz hareketlerimizin uzun vadedeki sonuçlarının farkında bile değilizdir. Ancak geriye baktığımız zaman Yıldız’ın simgelediği zamanlarda ne kadar belirleyici rotalara yöneldiğimizi anlarız. Yeni ekilmiş bir tohumda olduğu gibi, hareketlerimizin verimli etkilerini kavraya bilmemiz için biraz zaman gerekir. Geleneksel kart yorumlamada Yıldız hoş başarıyı ilan eden üç koruyucu karttan biridir.

 

 

Tarot falında Kişisel ilişkiler kapsamında Yıldız bizi harekete geçiren ve geleceği olan, umutlu karşılaşmalar ve mutluluk vadeden ilişkiler anlamına gelir. Bu kartın vurguladığı ilişkilerin şans yıldızı vardır. İş yaşamında bu kart gelecek için umut vadeden bir faaliyetin başlangıcında olduğumuz anlamına gelir. Bu, geleceği parlak bir kariyerin veya yeni ufuklar açan başka planların habercisi olabilir. Tarot falında kartın nitelediği projeler, pazarlıklar ve iş anlaşmaları iyi bir geleceğe ve başarıya işaret eder.Bilinç düzeyinde Yıldız geleceğimizi planlamakta olduğumuzu gösterir. Bu daha geniş bağlamda derin kavrayışlarla ilgilidir ve bunun sayesinde yakın ufkumuzun ötesine doğru büyürüz.Sanki yüksek engel kulelerinin ötesine, hoş bir geleceğin geniş perspektifine kuş bakışı bakıyoruz gibidir.

 

Yıldız Kartı Düz Açılırsa

Yaşama inanmak ve güvenmek anlamına gelir. Gelecek için yeni hedeflerin belirlenmesi. Kariyer ve ilişkilerde yeni fırsatlar. Arkadaşlık önemlidir. Önemsiz şeylerin peşinde zamanını ve enerjini tüketme. Gerçeği bilme arzusunu ifade eder. İyimser ve yeni yollar izlemek için cesur ol. Çaba gösterdiğin her, konuda dengeli ol.

Yıldız Kartı Ters Açılırsa

İnanç ve güven eksikliği. Kariyer, ilişkiler ve hayatın geneli konusunda kötümserliğe kapılmak. Gelecekle ilgili hiçbir hedefin olmaması insanı sıkıntıya sokar. Arkadaşlık ya da evliliğin bitmesi, hüzün getirir. Sağlık sorunları ve ruhsal açıdan kendini kötü hissetmek. Gerilim hissetmek. İnatçı olmak, yenilikleri denemekten korkmak. Tutku ve arzunun olmaması. Özgüven eksikliği.

(5) Yorum Ekli

 1. salih15 Kasım 2015 Cevapla
  elimi hangi işe atsam hep ters gidiyor herkes istediğini alıyor ben ise sadece seyrediyorum hicbir zaman alamıyorum kısacası hep aksilik
 2. leyla09 Ocak 2015 Cevapla
  Evlilik
 3. selvet26 Ekim 2014 Cevapla
  sevdiğim bayandan hakaret gördüm
 4. yılmaz08 Haziran 2014 Cevapla
  Ben zengin olmak istiyorum ama hiç şansım yok
  • selcan03 Ekim 2014 Cevapla
   belki vardır

19 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)