Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot falı ve kahve falında nar ağacı görmek

Kahve falında nar ağacı, Tarot falı ve kahve falında nar ağacı görmek, çalışkanlar için helal mala, tembel kimseler için acılı günler geçireceğine, kadınlar için iyi ahlaklı ve dürüst bir şekilde yetişip anne ve babalarına yardımcı olacak hayırlı evlada yorumlanır.

Kahve falında nasihat, Tarot falı ve kahve falında bir kimseden nasihat dinlemek o kimsenin size karşı gurur taşıdığına ve daima ihanet etmeye hazır bir karekteri olduğuna işarettir.

Kahve falında naşivir, Tarot falı ve kahve falında naşıdır görmek, iş hayatınızda yükseleceğinize. aşk ve aile hayatında pek de başarılı olmadığınıza, bunun için aile bireylerine karşı anlayışlı olmanız gerektiğine işaret sayılır.

Kahve falında nazarlik, Tarot falı ve kahve falında nazarlık görmek, çok iyi haberlerin birbirini kovaladığına işaret eder.

Kahve falında necaset, Tarot falı ve kahve falında abdest bozmak vicdanen duyduğu bir huzursuzluktan kurtulduğunu gösterir. Bir kimse iş veya ev hayatında gösterdiği haksız bir tepkiden sonradan vicdan azabı duyarak üzüldüğünü görmesi, o kimsenin hakiki hayatta arkadaşlarına ve aile bireylerine şefkatli ve samimi davrandığına işarettir. Tarot falı ve kahve falında bir tuvalette bulunduğunu ve abdest hazarken acı duyduğunu görmesi, kazancının artacağına. vücudundan çıkan necasetin sıvı olması, hayatının kolay geçeceğine, katı olması iş hayatında kazancını çok güçlükle elde edeceğine işaret sayılır.

Kahve falında nefes varliğI, Tarot falı ve kahve falında nefes darlığı çektiğinizi görmek, sıkıntılarınızdan yakında kurtulacağınıza işarettir.

logo