Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot falı ve kahve falında madalya

Tarot falı ve kahve falında madalya fal bakarken madalya ile ödüllendirildiğinizi görmek, mesleğinizde yükseleceğinize, eğer başka birinin ödüllendirildiğini görmüş iseniz, eskiden kaybolmuş maddi kıymeti olan bazı eşyalarınızın yeniden elinize geçeceğine işaret sayılır.

Tarot falı ve kahve falında maden suyu. fal bakarken maden suyu görmek, uzun müddettir mide hastalığı çektiğinize, bir maden suyu menbasında bulunduğunuzu görmek, bir yazlığa taşınacağınıza işaret eder.

Tarot falı ve kahve falında maden. fal bakarken bir maden ocağında çalıştığınızı görmek, bolluk ve mutluluk içinde bulunduğunuza, yakında bir iş teklifi alacağınıza. altın madeninde bulunduğunuzu görmek, güzel bir evlilik hayatı geçireceğinize ve hafif bir hastalığa, gümüş madeni görmek ise. ululuğa ve refaha, bakır madeni de hastalığa yorumlanır.

Tarot falı ve kahve falında madenci, fal bakarken medenci ile tanıştığınızı görmek veya onunla maden ocaklarını dolaştığınızı görmek, bir erkek için inanılır bir arkadaşa, onunla tanışarak birlikte çalışma imkanı elde atmaya, bir kadın için zengin bir kimse ila avlanmaya, avlf bir kadın için tansının çok iyi olduğuna va alla hayatının rahat va düzgün gittiğine işara ttir.

Tarot falı ve kahve falında mağara fal bakarken bir mağaranın Içlnda olduğunuzu görmek, bayatınız boyunca dayanabllicağlnlz va kendisine sığınabileceğiniz büyüklere va ustalara, anneye, babaya yorumlanır. Mağara bozan da gizlemek istediğiniz işlerinizi, örtmeye çalıştığınız suçlarınıza, saklamak istediğiniz sırlarınıza bir yatak olarak yorumlanır. Mağaradan dışarı çıkmak, hasta Isa iyileşeceğine, tutuklu bir kimse ise tahllya edileceğine de Işarat saylır.

Tarot falı ve kahve falında mağaza ‘fal bakarken mağaza görmek, erkek için faydalı bir işe. tecrübe sahibi yaşlılar için karlı va kazançlı bir rızka, kadın için hayatında mutlu ve uzun bir ömür süreceğine işarettir.

logo