Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Falı Meditasyonu İlerleme Kursaları

İlerleme kurslarına o kadar çok istek olmaktadır ki Tarot Falı Meditasyonunun yapanlar her bölgede kurs yapabilecekleri kendi binalarım ve Orman Akademilerini kurmak peşindedirler. Bu olumlu davranışlar ilerleme kurslarının kişisel gelişmede “büyük bir adım” atmayı kolaylaştırdığı gerçeği doğrulamaktadır.

İleri kursların yanısıra yeni başlayanlar, Maharishi’nin Yaratıcı Zekâ Bilimi hakkındaki tanıtma kurslarına çağrılırlar. Otuz üç video teyp konferansını kapsayan bu kursta Tarot Falı Meditasyonunun uygulamasının temelindeki teori açık ve seçik olarak anlatılır.

Özel olarak eğitilmiş öğretmenler bu konunun her yönüne kolaylıkla hâkim olmayı sağlayan belirli bir usule göre video teyp programını sunarlar.

Bu kurs meditation’un çalışma ilkeleri, bilincin yapısı ve yaratıcı zekânın insan yaşantılarının tüm yönlerine uygulanması hakkında tartışmaları kapsar. Tüm SIMS merkezlerinden sağlanabilen bu kurslar genellikle üç aylık bir sürede iki haftada bir ikişer saatlik video teyp konferanslan biçimindedir.

Bu kursun ücreti şimdilik meditation yapan lise öğrenciler için 100 dolar, kolej öğrencileri için 125 dolar, yetişkinler için 150 dolardır. Aynı zamanda bu kurs, lise ve benzeri akademik programlan içeren çeşitli programlan ve öğrenim görevlerine göre uygulanmaktadır.

Tarot Falı Meditasyonunun yapanlara bütün bölgesel merkezlerde meditation denetim elemanı olmak fırsatı verilmektedir. SCI kursunu bitiren kişi bir denetim elemanı olur ve öğretmenlerinin tavsiyesi üzerine öğretmen yetiştiren bir kursu izleyebilir. Bu kurslar uzun meditationlar ve Tarot Falı Meditasyonunun öğretimi için özel eğitimi içerirler.

Tarot Falı

Tarot Falı