Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Falı Koç Burcu Açılımı

logo • AŞK: Bu dönemde kendisini göstermekten hoşlanan lükse düşkün zengin tipler ilginizi çekebilir ve o tarz insanlara aşık olabilirsiniz. Yaşayacağınız ilişki deneyimleriyle beraber duygu ve düşüncelerinizde köklü değişiklikler yapabilir ve yepyeni bir boyuta geçebilirsiniz. Sevdiğiniz hakkında fazla derin düşünmek sizi yorabilir.

• PARA: Kolay para harcayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Özgür olmak için maddeye önem verdiğiniz bu dönemde, daha çok yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işlere yatirım yapmanızı öneririz. İletişim veya fi nans sektöründe kolay başlangıç yapabileceğiniz ama yanılgılar yaşayabileceğiniz teklifler alabilirsiniz. Ama kayıpların da kazançlar getirdiğim unutmayınız, seçim sizin.

• SAĞLIK: Özellikle kalbinden rahatsız olanların, şeker ve tansiyon hastalarının ay sonuna doğru fazla güneşte kalmamalarını öneririz. Vücut direncinizi yüksek tutacak yiyecek ve içeceklere rağbet gösteriniz. Ruhsal durumunuzu derinden etkileyecek korku ve endişelere kapılmamak için, kendinizi oyalayacak hobilerinizle uğraşmaya çalışın. Enerjinizi, hayallerinizi gerçekleştirmek ve eğlenmek için kolay harcayacağınız bir dönemde olduğunuzu unutmayın.