Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Falı Kart 1 “Joker Deli”

Joker Deli

Anahtar Kelime: Herkes (elalem)

Gezegeni: Uranüs

Küçük Arkana: Yok

Elementi: Hava

Olumlu Özellikleri: Özgürlük, neşe, mutluluk, gençlik, deneyim, yenilik, serüven

Olumsuz Özellikleri: Mantıksız istekler, bencillik, cehalet, sorumsuzluk, acelecilik, havailik, zevk peşinde koşmak, cinselliğe odaklanmak.

Joker, deneyim edinen insanı simgeler. Joker in taşıdığı değnek, fallik bir simgedir. Çıkınının içinde başarılı bir hayat sürdürmek için gerekli bütün aletler vardır. Gül, sevgi ve arzunun gezegeni Venüsün çiçeğidir. Elinde tuttuğu beyaz gül, saf sevgiyi ifade eder.

 

Köpek adamın en iyi dostu olarak dikkate alınır ve Jokerdi adımlarına dikkat etmesi içi uyarır. Köpek aynı zamanda bizim hayvansal yanımızı ve beş duyumuzu işaret eder.Uzaklardaki kar, bize dünyanın aynı zamanda soğuk bir yer olabileceğini ve kalpsiz davranışlarla karşılaşabileceğimizi ima eder. Jokerin arkasındaki, parlak güneş bizim gerçek yaşam kaynağımız, süper bilincimizdir.Uranüs hava grubu olan Kova burcunu yönetir. Zihinsel aktiviteyi ima eder.

 

nitelikleri: yeni deneyimlere hevesli olmak, macera, dostluk, yeni fikirlere açık olmak, icat kabiliyeti ve beklenmedik olaylar.Joker Düz AçılırsaBu kart yeni deneyimlere, beklenmedik olaylara ve maceraya işaret eder.

 

Dikkat edilmesi gereken bir zamandasınız, yanlış bir adım kişiyi zor durumda bırakabilir. Çevrenize dikkat edin ve karşılaşacağınız olayların iç yüzünü kavramaya çalışın. Kendinize güvenin, ancak aceleci olmayın.Joker Ters AçılırsaKendine güven eksikliğini gösterir. Daha fazla sorumluluk almak gerekir. Cinsel ihtiyaç ve diğer arzuların dengelenmesi gerekir.

 

Endişenizi denetim altmda tutun ve geleceğe güvenin. Diğer olasılıklar ise şunlardır: düşüncesiz ve fevri davranışlar, bencillik, maddiyata odaklanmak veya acımasız (düşüncesiz) bir arkadaş.

Tarot falı, tarot falı bak, tarot destesi, tarot kartları, tarot falı kartları, tarot joker kartı, tarot kartlarının anlamları, tarot falı nasıl bakılır 

(1) Yorum Ekli

  1. arzu01 Ağustos 2014 Cevapla
    eşimle durumumuz ne olacak ayrılık varmı

18 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)